Promocje i nowości lotnicze

AIR ASTANA: NOWOŚCI I ATRAKCJE

Na doroczne, tradycyjne Spotkanie Świąteczne w Warszawie kazachskich linii lotniczych Air Astana z przedstawicielami branży, biznesu i prasy, przyleciał z Frankfurtu Susith Hettihewa, Senior Regional Manager EU Central & East, Turkey. Składając gościom życzenia świąteczne oraz noworoczne, przedstawił także w multimedialnej prezentacji nowości reprezentowanej przez siebie linii.

AIR ASTANA: NOWOŚCI I ATRAKCJE Read More »

KAZACHSTAN: AIR ASTANA CZĘŚCIEJ DO KIJOWA I STAMBUŁU

Kazachstańskie linie lotnicze Air Astana wprowadziły dodatkowe częstotliwości połączeń między Kijowem a Nur-Sultanem, a stolice Kazachstanu i Ukrainy są teraz połączone trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, wtorki i czwartki. Linia ta obsługuje również loty między Kijowem a Ałmatami w środy, soboty i niedziele. 17 września 2021 r. Air Astana uruchomi trzecie połączenie między Stambułem

KAZACHSTAN: AIR ASTANA CZĘŚCIEJ DO KIJOWA I STAMBUŁU Read More »

AIR ASTANA: NOWE POŁĄCZENIE ATYRAU Z FRANKFURTEM N/MENEM

Ze względu na wstrzymanie przez władze holenderskie (ograniczenia związane z pandemią Covid-19) regularnego połączenia Amsterdamu z Atyrau, 235-tysięcznym miastem w zachodnim Kazachstanie nad rzeką Ural, w pobliżu jej ujścia do Morza Kaspijskiego, kazachstańskie linie lotnicze Air Astana uruchomiły od 3 lutego, mające go częściowo zastąpić, połączenie tego miasta z Frankfurtem nad Menem w Niemczech.

AIR ASTANA: NOWE POŁĄCZENIE ATYRAU Z FRANKFURTEM N/MENEM Read More »

AIR ASTANA ZAPRASZA NA WIELKI JEDWABNY SZLAK

Na świecie panuje zaraza. Koronawirus Covid 19 ograniczył mobilność ludzi. Ruch turystyczny, zwłaszcza międzykontynentalny, zmalał niemal do zera. Linie lotnicze ograniczyły połączenia, a nawet zawiesiły wiele z nich. Ale w pewnym momencie, oby jak najszybciej, pandemia zostanie opanowana i życie, w tym podróże zagraniczne, zacznie powoli wracać, chociaż może nie od razu, do poprzedniego stanu.

AIR ASTANA ZAPRASZA NA WIELKI JEDWABNY SZLAK Read More »

WIZZ AIR WZNAWIA LOTY Z POLSKI, ALE..

Prezes Wizz Air Jozsef Varadi zadeklarował w rozmowie z Fly4free.pl, że jego linia wznowi loty z Polski już 17 czerwca, czyli od razu po zniesieniu zakazu lotów. Skrytykował też restrykcyjne przepisy, wprowadzone przez Polskę, które jego zdaniem blokują ponowne ożywienie branży lotniczej w Polsce. Oto informacje, jakie otrzymaliśmy z Fly4free.pl. Publikujemy je ze skrótami redakcyjnymi.

WIZZ AIR WZNAWIA LOTY Z POLSKI, ALE.. Read More »

Scroll to Top