Promocje i nowości lotnicze

AIR ASTANA: NOWOŚCI I ATRAKCJE

Na doroczne, tradycyjne Spotkanie Świąteczne w Warszawie kazachskich linii lotniczych Air Astana z przedstawicielami branży, biznesu i prasy, przyleciał z Frankfurtu Susith Hettihewa, Senior Regional Manager EU Central & East, Turkey. Składając gościom życzenia świąteczne oraz noworoczne, przedstawił także w multimedialnej prezentacji nowości reprezentowanej przez siebie linii.

Samolot Ethiopian Airlines na lotnisku w Lalibeli

WARSZAWA: ETHIOPIAN AIRLINES NA OKĘCIU

Coraz bardziej prawdopodobne staje się pojawienie się na warszawskim Lotnisku Chopina nowego przewoźnika – Ethiopian Airlines. Narodowe linie lotnicze Etiopii otrzymały tzw. sloty, pozwalające na wykonywanie regularnych, bezpośrednich lotów na trasie Addis Abeba – Warszawa w nadchodzącym sezonie letnim..

KAZACHSTAN: AIR ASTANA CZĘŚCIEJ DO KIJOWA I STAMBUŁU

Kazachstańskie linie lotnicze Air Astana wprowadziły dodatkowe częstotliwości połączeń między Kijowem a Nur-Sultanem, a stolice Kazachstanu i Ukrainy są teraz połączone trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, wtorki i czwartki. Linia ta obsługuje również loty między Kijowem a Ałmatami w środy, soboty i niedziele. 17 września 2021 r. Air Astana uruchomi trzecie połączenie między Stambułem …

KAZACHSTAN: AIR ASTANA CZĘŚCIEJ DO KIJOWA I STAMBUŁU Czytaj więcej »

AIR ASTANA: NOWE POŁĄCZENIE ATYRAU Z FRANKFURTEM N/MENEM

Ze względu na wstrzymanie przez władze holenderskie (ograniczenia związane z pandemią Covid-19) regularnego połączenia Amsterdamu z Atyrau, 235-tysięcznym miastem w zachodnim Kazachstanie nad rzeką Ural, w pobliżu jej ujścia do Morza Kaspijskiego, kazachstańskie linie lotnicze Air Astana uruchomiły od 3 lutego, mające go częściowo zastąpić, połączenie tego miasta z Frankfurtem nad Menem w Niemczech.

AIR ASTANA: PO RAZ TRZECI NAGRODA PIĘCIU GWIAZD

Kazachstańskie linie lotnicze Air Astana otrzymały, po raz trzeci, prestiżową Nagrodę Pięciu Gwiazd – Five Star Major Airline od Airline Passenger Experience Association (APEX), organizacji non-profit zajmującej się podnoszeniem komfortu pasażerów linii lotniczych.

AIR ASTANA ZAPRASZA NA WIELKI JEDWABNY SZLAK

Na świecie panuje zaraza. Koronawirus Covid 19 ograniczył mobilność ludzi. Ruch turystyczny, zwłaszcza międzykontynentalny, zmalał niemal do zera. Linie lotnicze ograniczyły połączenia, a nawet zawiesiły wiele z nich. Ale w pewnym momencie, oby jak najszybciej, pandemia zostanie opanowana i życie, w tym podróże zagraniczne, zacznie powoli wracać, chociaż może nie od razu, do poprzedniego stanu. …

AIR ASTANA ZAPRASZA NA WIELKI JEDWABNY SZLAK Czytaj więcej »

AIR ASTANA OGRANICZA ZAGRANICZNE REJSY

W związku wysoką, jesienną falą pandemii koronawirusa Covid 19 i ograniczeniami w podróżowaniu w wielu krajach europejskich, kazachstańskie linie lotnicze Air Astana ograniczają częstotliwość zagranicznych połączeń.

WIZZ AIR WZNAWIA LOTY Z POLSKI, ALE..

Prezes Wizz Air Jozsef Varadi zadeklarował w rozmowie z Fly4free.pl, że jego linia wznowi loty z Polski już 17 czerwca, czyli od razu po zniesieniu zakazu lotów. Skrytykował też restrykcyjne przepisy, wprowadzone przez Polskę, które jego zdaniem blokują ponowne ożywienie branży lotniczej w Polsce. Oto informacje, jakie otrzymaliśmy z Fly4free.pl. Publikujemy je ze skrótami redakcyjnymi.

SWISS: BOMBARDIER CS100 NA LINII DO POLSKI

Na warszawskim lotnisku im Chopina oficjalne powitano pierwszy w Warszawie samolot Bombardier CS100. Wydarzeniu towarzyszył tradycyjny salut wodny. Nasza stolica jest jedną z pierwszych europejskich, do których ten najnowszy typ samolotu kanadyjskiego producenta należący do Swiss International Air Lines (SWISS) lata z Zurychu.

WIZZ AIR: Z GDAŃSKA WE FRANCUSKIE ALPY

Tanie linie lotnicze Wizz Air zapowiadają, że w zimie, od 14 stycznia 2017 roku, uruchomią połączenie z Gdańska do Grenoble we Francji. Chociaż Grenoble jest niezwykle ważnym we Francji miastem naukowo-technicznym, oferta lotów skierowana jest przede wszystkim do miłośników białego szaleństwa. Dzięki doskonałemu skomunikowaniu regionu Alp, dla lecących do Grenoble narciarzy dostępne są dziesiątki mniejszych, …

WIZZ AIR: Z GDAŃSKA WE FRANCUSKIE ALPY Czytaj więcej »

Scroll to Top