AIR ASTANA: NOWOŚCI I ATRAKCJE

Na doroczne, tradycyjne Spotkanie Świąteczne w Warszawie kazachskich linii lotniczych Air Astana z przedstawicielami branży, biznesu i prasy, przyleciał z Frankfurtu Susith Hettihewa, Senior Regional Manager EU Central & East, Turkey. Składając gościom życzenia świąteczne oraz noworoczne, przedstawił także w multimedialnej prezentacji nowości reprezentowanej przez siebie linii.

Air Astana, narodowa linia lotnicza Kazachstanu, mówił, jest wiodącą w Azji Środkowej. Stanowi ona joint venture Republiki Kazachstanu z 51% udziałem oraz 49%. 4-gwiazdkowej linii lotniczej (Skytrax). Uznanej za „Najlepszą linią lotniczą w Azji Środkowej i Indiach”. Dysponujemy, kontynuował, jedną z najmłodszych flot lotniczych na świecie z 48 najnowocześniejszymi samolotami. W tym Boeing 767, Airbus A320/A320neo, Airbus A321/A321neo/A321LR i Embraer E190-E2. Ponadto własny program dla często podróżujących pasażerów „Nomad Club” z wieloma korzyściami i partnerami Miles & More oraz jako partner codeshare z Lufthansą i umową Rail & Fly z niemieckimi kolejamiDeutsche Bahn (DB).
Stolica Kazachstanu Astana posiada lotnicze połączenia non stop, mówił pokazując na ekranie mapę z ich siatką, z 16 i jednym planowanym z Astany do miast europejskich i azjatyckich, od Londynu po Seul. M.in. również z Amsterdamem, Frankfurtem, Stambułem, Baku, Batumi, Tbilisi i Taszkientem. Oraz 10 z Ałmaty (Ałma Ata) m.in. do Bangkoku, Chengdu, Biszkeku, Delhi, Duszanbe, Phuketu i Pekinu. A także 9 połączeń krajowych. Air Astana zapewniają codzienne loty z Frankfurtu do Astany oraz inne połączenia do zachodniego Kazachstanu takie jak FRA/URA. Ponadto loty z przesiadką do innych głównych miejsc docelowych w Azji Środkowej.

STOPOVER CZYLI WAKACJE Z PRZESIADKĄ

 

Linie proponują również loty z całego świata przez Kazachstan. Niezależnie od tego, czy podróżuje się tranzytem, czy odwiedza Astanę i Ałmaty, warto skorzystać z „Wakacji z przesiadką” – Stopover, już od 19 USD za noc, Wystarczy zapłać online aby otrzymać natychmiastowe potwierdzenie tego rodzaju wakacji: 1 nocleg w hotelu 3-4 gwiazdkowym. Śniadanie w formie bufetu. Transfer na lotnisko przylotu i wylotu. Można także zarezerwować dodatkową noc już od 60 USD

THE NOMAD CLUB I KLASA BIZNESOWA

 

Inną propozycją dla często podróżujących liniami Air Astana jest program „Nomad Club” oferujący wiele korzyści: preferencyjną odprawę, dodatkowy bezpłatny limit bagażu, bezpłatną rezerwację miejsca, dostęp do salonu Business Lounge. Dla pasażerów biznesowych i zamożniejszych linie mają oczywiście klasę biznesową. Całkowita liczba samolotów we flocie Air Astana Group, kontynuował Susith Hettihewa, wzrosła obecnie do 48 samolotów, z czego 40 to samoloty z rodziny Airbus. Airbus A321LR jest wyposażony w 150 foteli w klasie ekonomicznej i 16 w klasie biznes.
Z czego cztery oferują większą przestrzeń przy tylko jednym rzędzie siedzeń. Ciągła rozbudowa floty Airbusów A321LR, dodał, pokazuje zaangażowanie linii lotniczej w eksploatację samolotów przyjaznych dla środowiska, które zapewniają również większy komfort pasażerów. Przedstawił również wnętrza samolotów, obsługę stewardes, a także zdjęcia stolicy Astany.
Zdjęcia: mat. prasowe.

2 thoughts on “AIR ASTANA: NOWOŚCI I ATRAKCJE”

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top