Spotkania

Terminy spotkań

Grill w Globtroterze

20 czerwca o godzinie 17:00 zapraszamy wszystkich członków Globtrotera na grilla i piwo.
Spotkanie odbędzie się w Alei Waszyngtona nr 52/80. Proszę kierować się do dworku, który znajduje się pośrodku ogródków działkowych.

Własny alkohol mile widziany.

2021
TRZYDZIESTOLECIE SD-P „GLOBTROTER”. KAMIENICA ARTYSTYCZNA, UL. BIAŁOSTOCKA 22

Z przyjemnością informujemy, że odłożone wiosną ub. roku w związku z wybuchem pandemii Covid-19

Spotkanie Jubileuszowe z okazji 30-lecia działalności SD-P „Globtroter” odbędzie się w sobotę 20 listopada 2021 roku w Kamienicy Artystycznej Brunów przy ul. Białostockiej 22 w Warszawie. Początek o godzinie 18.00.

Wieczór mieć będzie charakter składkowy, tylko dla członkiń i członków Stowarzyszenia oraz zaproszonych gości. Wobec ograniczonej, chociaż niemałej, liczby miejsc zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi, te osoby, które już wcześniej zgłosiły swoją obecność prezesowi Sławkowi Bawarskiemu (tel. 604-810-944) proszone są o jej potwierdzenie.

Pozostali (-łe) zainteresowani (-e) zaś o jak najszybsze zrobienie tego na powyższy numer telefonu, z informacją, czy są w pełni zaszczepieni przeciwko koronawirusowi i dokonanie wpłaty 30 zł. W programie spotkania przewidzianego do północy, znajduje się m.in. wręczenie dyplomów zasłużonym działaczom, wspominki oraz inne atrakcje.

WSZYSTKIE POZOSTAŁE SPOTKANIA SĄ ODWOŁANE.
 
 

Scroll to Top