Tanzania

Wybrzeże Zanzibaru. Widok na ocean, łódź żaglową i ludzi na brzegu.

ZANZIBAR: BŁĘKITNE SAFARI

Słoneczna wyspa Zanzibar, położona pośród turkusowych wód zachodniej części Oceanu Indyjskiego, otoczona jest białymi plażami oraz pięknymi rafami koralowymi, z mnóstwem kolorowych ryb tropikalnych.

Żyrafy

TANZANIA: SAFARI NA ZANZIBARZE

Egzotyczna wyspa Zanzibar położona jest na Oceanie Indyjskim w pobliżu Afryki. Ta należąca do Tanzanii wyspa otoczona białymi plażami ocienionymi palmami kokosowymi jest coraz częściej wakacyjnym wyborem polskich turystów.

Hotel wśród palm, z basenem, tuż nad oceanem na Zanzibarze

ZANZIBAR: OAZA LUKSUSU

Rozrzucone na turkusowych wodach Oceanu Indyjskiego wsypy, otoczone białymi plażami, lśnią jak klejnoty u wybrzeży Tanzanii i Kenii. Największą z nich jest Zanzibar.

Zanzibar, fot. Alicja Micuła

ZANZIBAR: KLEJNOT TANZANII

Rozrzucone na turkusowych wodach Oceanu Indyjskiego wyspy otoczone białymi plażami, lśnią jak klejnoty u wybrzeży Tanzanii i Kenii. Największą z nich jest Zanzibar.

TANZANIA: WAKACJE NA ZANZIBARZE

Lubię zimę wyłącznie w jednych okolicznościach – w górach, na nartach. Ale w tym roku szusowanie po stoku nie było możliwe – dlatego zaczęłam rozglądać się za atrakcyjnym i finansowo dostępnym egzotycznym zakątkiem. Wybór padł na Zanzibar. Wyjazdy na Zaznzibar organizuje w Polsce tylko jedno biuro podróży – Itaka. Wraz z grupą przyjaciół udało nam …

TANZANIA: WAKACJE NA ZANZIBARZE Czytaj więcej »

Scroll to Top