PODRÓŻE GLOBTROTERA: PODWÓJNIE BIAŁA RUŚ
Celem ostatniej w 2010 roku podróży „globtroterowców” była Białoruś. Po raz pierwszy podwójnie biała: w zimowej szacie, pokryta śniegiem i skuta lodem. W niezbyt sprzyjającym zwiedzaniu okresie roku ze względu na krótkie dni, co najbardziej dawało się we znaki fotografującym. Chociaż piękna słoneczna pogoda i niewielki mróz spowodowały, że pod tym względem było […]
PODRÓŻE GLOBTROTERA: PODWÓJNIE BIAŁA RUŚ Dowiedz się więcej »















