SŁOWACJA: WYPOCZYNEK TANIEJ O 44%

Główne atrakcje Tatr Wysokich i Niskich dostępne są w jednym pakiecie, dzięki atrakcyjnemu SLOVAKIA AQUA FUN PAS-owi, który łączy w sobie bilety do parków wodnych oraz na tatrzańskie koleje linowe.

 

SLOVAKIA AQUA FUN PAS = 5 słowackich ośrodków, 2200 m zjeżdżalni i ślizgawek, kolejki linowe w Tatrach Wysokich i Niskich: razem 500 atrakcji i tylko jedna cena!

 

Właśnie dlatego powstał produkt SLOVAKIA AQUA FUN PAS, jedyny bilet łączony, który do niczego nie zobowiązuje i oferuje alternatywę. Z takim paszportem turyści, czy urlopowicze mogą wyszaleć się na zjeżdżalniach w TATRALANDII, poznać smak prawdziwego Dzikiego Zachodu w WESTERN CITY, zrelaksować się w basenach z krystalicznie czystą wodą w AQUACITY Poprad, lub obejrzeć wyjątkowy 3D pokaz laserowy.

 

 

Jeśli oczarowała ich przyroda, lub turystyka górska, mogą spędzić dzień w Tatrach. Z tym samym SLOVAKIA AQUA FUN PAS-em można wjechać kolejką linową na ŁOMNICKI STAW (SKALNATÉ PLESO), który przyciąga atrakcyjnym dziecięcym parkiem edukacyjno-rozrywkowym Tatrzańska Dzikolandia, jak również miniaturowym parkiem przyrodniczym Kraina Świstaków, dziecięcym placem zabaw u stóp Łomnicy (Lomnický štít).

 

Ci bardziej doświadczeni mogą przemierzać górskie szlaki turystyczne w Tatrach Wysokich i Niskich, w ośrodku Jasna. Krótko mówiąc, posiadacz paszportu może zaplanować swój pobyt według własnego życzenia, nastroju, pogody, a dodatkowo zaoszczędzić nawet 44%! Klient zapłaci tylko raz, a przy kolejnych atrakcjach korzysta z bezpłatnych wejść.

 

Do wyboru jest 6-dniowy SLOVAKIA AQUA FUN PAS, lub krótszy na 4, albo tylko 2 dni. Kolejne zniżki oferuje karta rabatowa Liptov Region Card oraz PARK SNOW Card, które goście odwiedzający region Liptowa i Tatr mogą otrzymać w obiekcie, w którym są zakwaterowani. Karty te, dzięki kolejnym partnerom, oferują mnóstwo innych rabatów, poprzez co pobyt w naszych górach jest jeszcze bardziej atrakcyjny. Lista obiektów, które oferują pobyty z kartami rabatowymi, znajduje się na www.aquafunpas.sk, na której również można uzyskać wszelkie istotne informacje dotyczące produktu.

 

SLOVAKIA AQUA FUN PAS ważny jest w okresie od 11.06. do 18.09.2011 i obejmuje: AQUAPARK TATRALANDIA – całodniowy bilet Aqua Gold Packet, AQUACITY Poprad – całodniowy bilet Blue Diamond Packet TATRY WYSOKIE – kolejka linowa Tatranská Lomnica – Skalnaté Pleso – Lomnické Sedlo + dodatkowy BONUS – ZA DARMO bilet na kolejkę linową w ośrodku Jasna w Tatrach Niskich, gdzie oprócz licznych szlaków turystycznych, czeka na dzieci atrakcyjny szlak edukacyjny Czerwonego Kapturka, oraz bilet do Western City – miasta, w którym można poczuć się, jak na Dzikim Zachodzie (ważne w terminie od 24.6.-3.9.2011)

 

Korzystanie z biletów nie ogranicza się do następujących po sobie dni. SLOVAKIA AQUA FUN PAS obowiązuje 7 dni od daty zakupu. Zakupem 6-dniowego SLOVAKIA AQUA FUN PAS-u 4-osobowa rodzina /2 dorosłych i 2 dzieci/ oszczędza aż 218 EUR na wejścia do aquaparków i na kolejki linowe. To prawdziwy HIT LATA 2011 na Słowacji.

 

Zdjęcia zabytków Słowacji: Cezary Rudziński

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top