Nowości z ośrodków informacji turystycznej

MAŁOPOLSKA ZAPRASZA NA INAUGURACJĘ SEZONU TURYSTYCZNEGO

Małopolska Organizacja Turystyczna zaprasza na majówkę na Pogórzu Wiślickim! Otwórzmy wspólnie letni sezon turystyczny w Małopolsce 1 maja w Iwkowej – urokliwej miejscowości słynącej z suszonych śliwek i zabytkowego, XVI-wiecznego kościoła, leżącego na Szlaku Architektury Drewnianej. Tego dnia otworzymy nie tylko sezon letni, ale także nową, 34-metrową wieżę widokową na Szpilówce.

MAŁOPOLSKA ZAPRASZA NA INAUGURACJĘ SEZONU TURYSTYCZNEGO Dowiedz się więcej »

Przewijanie do góry