NIEMCY: SZCZYT TURYSTYCZNY SAXONY TRAVEL SUMMIT
Niemiecka Centrala Turystyki (DZT) we współpracy z Saksońską Organizacją Turystyczną (Tourismus Marketing Gesellschaft Sachsen, TMGS) daje dodatkowy impuls dla turystyki przyjazdowej po kryzysie spowodowanym pandemią koronawirusa. W dniach 11-15 września 2022 r. odbywa się szczyt turystyczny Saxony Travel Summit, który da możliwość nawiązania nowych kontaktów między niemiecką branżą turystyczną a przedstawicielami biur podróży z zagranicy.
NIEMCY: SZCZYT TURYSTYCZNY SAXONY TRAVEL SUMMIT Dowiedz się więcej »















