PODRÓŻE GLOBTROTERA: PODLASIE
Na zaproszenie Urzędu Gminy w Białowieży, choć nie tylko, w dniach od 19 do 22 maja kilkanaście koleżanek i kolegów ze Stowarzyszenia Dziennikarzy „Globtroter” gościło na Podlasiu. Wizytę rozpoczęliśmy od Białowieży, od znanego nam już od dawna, goszczącego nas już w przeszłości kilkakrotnie, 4-gwiazdkowego hotelu „Westin – Żubrówka”. W nim dostaliśmy zakwaterowanie, pyszne […]
PODRÓŻE GLOBTROTERA: PODLASIE Dowiedz się więcej »















