AUSTRIA: OŚRODKI NARCIARSKIE ZAMKNIĘTE !
Tak jak w wielu innych krajach, również w Austrii odnotowano przypadki zarażenia się koronawirusem. Ponieważ zdrowie jest najważniejsze, podejmowane są odpowiednie i konsekwentne środki zapobiegawcze, aby uniknąć rozprzestrzeniania się wirusa. Z tego też względu zadecydowano o zamknięciu od poniedziałku 16 marca 2020 r. ośrodków narciarskich w Tyrolu, Vorarlbergu i na Ziemi Salzburskiej, a w nich […]
AUSTRIA: OŚRODKI NARCIARSKIE ZAMKNIĘTE ! Dowiedz się więcej »















