NIEMCY: TURYSTYKA I NORYMBERSKIE KIEŁBASKI
W Warszawie odbyła się doroczna konferencja prasowa DZT – Niemieckiej Centrali Turystyki, na której dyrektor jej przedstawicielstwa w Polsce Tomasz Pędzik podsumował rok ubiegły oraz poinformował o zamierzeniach na bieżący. Uczestniczyli w niej także przedstawiciele turystyki bawarskich miast: Bayreuth – Frank Nicklas i Norymbergi – Marzena Belz-Wasalski, portu lotniczego Albrechta Dürera w Norymberdze – Silvia […]
NIEMCY: TURYSTYKA I NORYMBERSKIE KIEŁBASKI Dowiedz się więcej »















