CYPRYJSKA WIOSNA 2010
Przedstawicielstwo CTO – Cypryjskiej Organizacji Turystycznej w Polsce tradycyjnie już zainaugurowało rok 2010 w swojej siedzibie w Warszawie spotkaniem z przedstawicielami prasy. Najpierw informacją dla zaproszonych dziennikarzy o nowościcach i możliwościach bezpłatnego zwiedzania jego zabytków oraz aktualnych, liczniejszych niż dotychczas, połaczeniach lotniczych z Wyspą Afrodyty. Gości powitała dyrektor Marzena Olejnik, a nowości wiosny 2010 przedstawiła Barbara […]
CYPRYJSKA WIOSNA 2010 Dowiedz się więcej »











