FOTO GeA – NUMER DRUGI

Prenumeratorzy mogą się już cieszyć z lektury drugiego numeru miesięcznika FotoGEA.com. Wiadomość o nowym numerze dotarła do nich jako do pierwszych.

 

Inne osoby po zarejestrowaniu się na stronie: http://www.fotogea.com/?page_id=692 otrzymają link do pobrania własnego miesięcznika FotoGeA.com (plik pdf).

 

 

Po pierwszym numerze FotoGEA.com bardzo dobrze przyjętym przez czytelników redakcja miesięcznika pragnie kontynuować to co w nim dobre, dokładając kilka nowych i ciekawych rozwiązań. Dzięki nim miłośnicy podróżowania i amatorzy fotografowania otrzymują jeszcze więcej ciekawych wiadomości, porad i co najważniejsze będą mogli zobaczyć wiele znakomitych i inspirujących zdjęć.

 

Drugi numer FotoGEA.com:

• otwiera reportaż Darka Raczko o fotograficzno-chmielowej wyprawie do czeskiej Pragi z licznymi podpowiedziami dokąd się udać aby zrobić ciekawe zdjęcie a także napić się dobrego piwa.

• Mark Wachsberger opowiada o swojej samotnej przygodzie z australijskimi pustyniami. Natomiast Grzegorz Niemyjski wyjaśnia dlaczego fotografia pejzażowa jest domeną ludzi cierpliwych.

• Z kolei Marek Waśkiel prowadzi plenerowymi ścieżkami Podlasia. Janusz Czajkowski w swym felietonie nawołuje do rozwagi i umiaru w trakcie recenzowania cudzych zdjęć.

• Numer zamyka wywiad z Akashem znakomitym fotografem z Bangladeszu ilustrowany jego wspaniałymi zdjęciami. Fotografie Akasha to z pewnością wielka gratka dla miłośników dobrej reporterki! ]

• Nie brakuje też wieści ze świata i z Polski w rubrykach GeaMix i GeaZoom oraz praktycznych porad m.in. w materiale „7 tanich sposobów na lepsze zdjęcia” i dziale Laboratorium w 5 minut.

 

Już w następnym numerze pojawi się nowa rubryka z oceną zdjęć nasyłanych przez Czytelników. Wyboru dokona redakcja a ocenę dokonywać będą zawodowi fotografowie. Każdy kto chce aby jego zdjęcia zostały w niej rzetelnie ocenione, ze wskazaniem ich mocnych i słabych niech prześle swoje zdjęcia na adres: fotoforum@fotogea.com

 

Aby otrzymać mailem link, z którego można bezpłatnie pobrać swój egzemplarz miesięcznika FotoGea.com w formie elektronicznej (plik PDF) wystarczy wypełnić formularz na stronie: http://www.fotogea.com/?page_id=692 i klikąć “Wyślij”. Także poprzez wypełnienie tego formularza otrzymuje się dostęp do numerów archiwalnych magazynu Magazyn FotoGeA.com

 

Magazyn FotoGeA.com jest przygotowywany formacie PDF. Autorzy poszczególnych artykułów w pierwszym numerze przekazują swoje doświadczenia i spostrzeżenia na temat fotografowania i podróżowania w różnych częściach świata. Nie brakuje także praktycznych uwag i porad.

 

Miesięcznik jest przygotowywany przez zespół osób pracujących niegdyś między innymi przy takich magazynach jak National Geographic, Podróże i Poznaj Świat. Dzięki temu powstało czasopismo nowe i ciekawe, warte przeczytania przez każdego fotoamatora i miłośnika podróżowania. Każdy z numerów FotoGeA.com to zawiera m.in.:

 

• bogato ilustrowane reportaże z podróży wraz z informacjami jak fotografować

 • inspirujące artykuły o tym jak i kiedy fotografować

• podpowiedź miejsca na udany plener lub wyprawę

• przegląd nowości sprzętowych i książkowych

• felieton o własnej drodze do fotografii

• praktyczne porady np. jaki obiektyw wybrać do swojej pierwszej lustrzanki i co zabrać na plener w Polsce lub w czasie dalekich ekspedycji.

 

W rubryce FotoForum przedstawione są zdjęcia kilku debiutantów, a numer zamyka wywiad oraz przedstawienie sylwetki i zdjęć mistrza fotografii podróżniczej. Pod adresem http://www.fotogea.com działa redakcyjny blog. 

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top