SZCZECIN: OGRÓD ŚWIATEŁ „PIOTRUŚ PAN”

Świetlna wystawa Garden of Lights – zatytułowana „Piotruś Pan” – rozbłysnęła po południu 3 listopada w szczecińskim Kompleksie Rekreacyjnym „Arkonka”. Ogrody świateł są już dostępne w Chorzowie, Gdyni, Krakowie, Warszawie i Wrocławiu. Od kilku lat urządza je gdyńska firma.

Wystawa to plenerowe, pełne świetlnych atrakcji wydarzenie, którego motywem przewodnim jest ponadczasowa historia o Piotrusiu Panu. Już w momencie przekroczenia progu ogrodu, niezależnie od wieku, każdy zwiedzający przeniesie się do krainy wyobraźni i ekscytujących przygód.
Oprócz bohaterów oraz kolorowych scen prosto z bajki, w Szczecinie będzie można podziwiać kilkadziesiąt instalacji świetlnych, m.in. tunel świetlny z 35 000 punktów LED oraz multimedialne fontanny i pole świateł, a wszystko z pełną oprawą dźwiękową.
Podczas odwiedzin w ogrodzie każdy będzie mógł wziąć udział w zabawie dla całej rodziny. Będzie to specjalna gra, która pozwoli sprawdzić spostrzegawczość oraz pamięć.

Nie zabraknie też photo pointów rozlokowanych na terenie wystawy, dzięki którym będzie można uwiecznić swoją wizytę w krainie wiecznego dzieciństwa i marzeń – Nibylandii.
Szczecińską wystawę przygotowała firma Wonderful Lighting z Gdyni. Jej ogrody świateł w sezonie 2023/24 goszczą również w Chorzowie – „Piękna i Bestia”, Gdyni – „Pinokio”, Krakowie i Warszawie – „Smerfy” oraz Wrocławiu – „Dzika Afryka”. Po raz pierwszy zaś są też dostępne w czterech miastach Europy Środkowo – Wschodniej: Rydze, Budapeszcie, Belgradzie i Bukareszcie.
Wystawę „Piotruś Pan” w szczecińskim Kompleksie Rekreacyjnym „Arkonka” będzie można zwiedzać do 25 lutego 2024 r.

Szczegółowe informacje o ogrodach świateł i możliwość kupienia biletów online jest na stronie gardenoflights.com.

Fot. WL

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top