O stowarzyszeniu

WIGILIA GLOBTROTERA 2011

Tradycyjnie już, tuż przed świętami, odbyło się spotkanie wigilijne Stowarzyszenia Dziennikarzy – Podróżników „Globtroter”. Podobnie jak w latach ubiegłych w gościnnej restauracji „Hubertus & Elio” w Warszawie.    Z licznym udziałem członków stowarzyszenia, także zamiejscowych, i zaproszonych gości. Głównie z zaprzyjaźnionych przedstawicielstw narodowych organizacji turystycznych w Polsce i branży turystycznej.   Była to okazja do

WIGILIA GLOBTROTERA 2011 Dowiedz się więcej »

Stowarzyszenie Dziennikarzy Podróżników Globtroter   liczy 384 członków z prasy, radia i telewizji. Jest z nami czołówka kochających podróże reporterów: Ryszard Badowski, Beata Pawlikowska, Olgierd Budrewicz, Jerzy Adamuszek, Zofia Suska. Mamy również 16 członków wspierających- to najczęściej znani podróżnicy jak Andrzej Urbańczyk czy osoby z szeroko pojętej branży turystycznej, na przykład Bożena Jarnot – Konsul

Dowiedz się więcej »

Członkowie

Prezes: Sławomir Bawarski   Wiceprezesi   Grzegorz Micuła Andrzej Zarzecki   członkowie zarządu: Arkadiusz Bińczyk Mariusz Gryżewski Liliana Olchowik – sekretarz Kazimierz Pytka Cezary Rudziński Anna Zaborska   Rada Programowa   Jan Larecki Stanisław Łopuszański Krzysztof Kaniewski Bożena Kołątaj Jadwiga Osiecka Marek Sokół Krzysztof Stankiewicz Zofia Suska   Komisja Rewizyjna   Krzysztof Koprowski Marek Klimaszewski

Członkowie Dowiedz się więcej »

Wyjazdy studyjne

Przedstawiamy wyjazdy studyjne w których uczestniczyli członkowie  Stowarzyszenia Dziennikarzy – Podróżników Globtroter. Zapraszamy do współpracy regiony, zabytkowe miejscowości i obiekty turystyczne oraz biura podrózy. Kontakt do SDP Globtroter   ROK 2021 GDAŃSK, 19-22 lutego. Na zaproszenie hotelu „Amber”, ul. Powstańców Warszawskich 45. Pomoc na miejscu: zwiedzanie zabytków Starówki i muzeów: Europejskiego Centrum Solidarności oraz II

Wyjazdy studyjne Dowiedz się więcej »

Spotkania

Terminy spotkań Grill w Globtroterze 20 czerwca o godzinie 17:00 zapraszamy wszystkich członków Globtrotera na grilla i piwo. Spotkanie odbędzie się w Alei Waszyngtona nr 52/80. Proszę kierować się do dworku, który znajduje się pośrodku ogródków działkowych. Własny alkohol mile widziany. 2021 TRZYDZIESTOLECIE SD-P „GLOBTROTER”. KAMIENICA ARTYSTYCZNA, UL. BIAŁOSTOCKA 22 Z przyjemnością informujemy, że odłożone

Spotkania Dowiedz się więcej »

Przewijanie do góry