.J.E. Ambasadorka Bułgarii Margarita Ganeva otwiera wystawę.

BUŁGARSKO – POLSKIE SPOTKANIE ARTYSTYCZNE

Bułgarski Instytut Kultury przy Ambasadzie Bułgarii w Warszawie zorganizował po raz pierwszy Bułgarsko-polskie spotkanie artystyczne, na którym na wystawie w Sali Galerii pokazano prace bułgarskich artystów mieszkających w Polsce i polskich twórców związanych z Bułgarią. Wstęp na nią jest wolny.

BUŁGARSKO – POLSKIE SPOTKANIE ARTYSTYCZNE Dowiedz się więcej »