FotoGeA.com – ROK W SIECI

Jest już do pobrania nowy, majowy numer FotoGeA.com bezpłatnego miesięcznika o fotografowaniu i podróżach. Przygotowywanego w elektronicznym formacie pdf i dostępnego wyłącznie w Internecie.

 

 Miesięcznik stworzyła grupa przyjaciół, którą łączą dwie pasje – fotografia (foto) oraz podróżowanie i poznawanie Ziemi (greckie słowo gē oznacza Ziemię). Stąd FotoGeA nazwa przygotowywanego przez ten zespół miesięcznika – w prosty sposób nawiązująca do owych obu pasji.

 

 

Kiedy ponad rok temu przystąpiliśmy do realizacji pierwszego numeru miesięcznika FotoGeA.com, wiedzieliśmy, że jest to eksperyment. Bezpłatny miesięcznik kolportowany w sieci – nikt z nas nie zdawał sobie sprawy jak przyjmą taki projekt Czytelnicy.

 

Życzliwa reakcja znacznie przerosła nasze oczekiwania! Dziś po roku jego wydawania mamy kilka tysięcy stałych prenumeratorów i ponad 30 tys. pobrań miesięcznie, a grono naszych przyjaciół na Facebooku to ponad 1200 osób.

 

Dostajemy wiele emaili i staramy się przygotowywać kolejne numery zgodnie z zawartymi w nich sugestiami. Staliśmy się też miejscem wielu dziennikarskich i fotograficznych debiutów. Za wszystkie głosy wsparcia i życzenia z okazji pierwszych urodzin serdecznie dziękujemy!

 

W rocznicowym numerze redakcja przygotowała ciekawe i egzotyczne opowieści m.in. o Burkina Faso, Madagaskarze (pokonywanym na rowerze!), Syrii, Czarnogórze, Galapagos i Lwowie. Wszystko zilustrowane jest wieloma dobrymi i oryginalnymi zdjęciami. Ten numer ma 113 stron! Jest oczywiście felieton, dział z oceną zdjęć nadesłanych przez czytelników FotoGeA.com i nowościach fotograficznych na rynku.

 

Z rubryki FotoPorady można się dowiedzieć jak uporządkować i przedstawić swoje fotograficzne portfolio. Na stronie przygotowanej przez portal dCamera.pl znajdują się informacje o nadchodzących konkursach fotograficznych. Magazyn o fotografowaniu i podróżach FotoGeA.com jest przygotowywany wyłącznie w elektronicznym formacie PDF i dostępny tylko w sieci Internet.

 

Autorzy artykułów przekazują swoje doświadczenia i spostrzeżenia na temat fotografowania i podróżowania w różnych częściach świata. Nie brakuje także praktycznych uwag i porad. Miesięcznik jest skierowany do szerokiego grona fotoamatorów i miłośnika podróżowania.

 

Aby otrzymać mailem link, z którego można bezpłatnie pobrać swój egzemplarz miesięcznika FotoGea.com w formie elektronicznej (plik PDF) wystarczy odwiedzić stronę: http://www.fotogea.com/?page_id=692 i wypełnić zamieszczony tam króciutki formularz.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top