DUBAJ: RODZINNY WYPOCZYNEK PODCZAS DUBAI SUMMER SURPRISES

Dubai Summer Surprises to trwający 6 tygodni (od 21 czerwca do 3 sierpnia 2019 r.) rodzinny festiwal, podczas którego nie brakuje wydarzeń zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Kalendarz obfituje w nie w parkach rozrywki, aquaparkach i centrach handlowych. Oto najważniejsze z nich.

PARKI ROZRYWKI

• Kupując jednodniowy rodzinny bilet do dubajskiego LEGOLANDU, bezpłatnie otrzymasz karnet Summer Play Pass! Upoważnia on do nieograniczonej liczby wejść na wszystkie wydarzenia organizowane przez park. Promocja trwa do 14 września. • Odkryj magię Hollywood w parku rozrywki MOTIONGATE. Spotkasz w nim swoje ulubione filmowe postacie i przeżyjesz prawdziwą filmową przygodę. W parku również możesz korzystać z Summer Play Pass i do 14 września cieszyć się darmowymi atrakcjami.

• Jesteś miłośnikiem filmów Bollywood? Koniecznie musisz odwiedzić egzotyczny Bollywood Parks. Jest to pierwszy na świecie park rozrywki w pełni poświęcony indyjskiej kinematografii. • Gorący arabski klimat sprzyja odwiedzinom w parkach wodnych. Jednym z nich jest Aquaventure Waterpark, w którym znajdziesz 28 metrową zjeżdżalnię w przezroczystej rurze otoczonej rekinami i mantami! Bilet dla osoby dorosłej kosztuje 360 dirhamów (372 zł), a dla dzieci – 300 dirhamów (310 zł). Wstęp dla osób powyżej 120 cm wzrostu.

       WYDARZENIA SPORTOWE

• Osoby lubiące ruch muszą odwiedzić Dubai Sports World. Do 10 września, od 8 rano do północy czeka na Ciebie kilkanaście zajęć z różnych dyscyplin sportowych. • Doskwiera Ci upał? Odwiedź ośrodek narciarski Ski Dubai, w którym znajdziesz trasę narciarską, snow park oraz mnóstwo przyjaznych pingwinów. Teraz bilety wstępu do Snow Penguins są dostępne z 20-procentową zniżką!

• Atrakcje dla całej rodziny zapewnia Jumble Dubai – rodzinny plac zabaw. • Dużą dawkę emocji dostarcza centrum rekreacyjno-sportowe Smash Room. Do 4 sierpnia karnet rodzinny (dwie osoby dorosłe i dwójka dzieci) kosztuje 200 dirhamów (207 zł). To świetny sposób na spędzenie czasu z rodziną i pokonanie swojego strachu!

ROZRYWKA

• Do 17 sierpnia na wszystkie dzieci czeka ich ulubiony wakacyjnych bohater –Modhesh. W biznesowym kompleksie Dubai World Trade Center powstało pięć sal zabaw z różnymi grami i warsztatami dla całych rodzin. • Warto odwiedzić centrum handlowe Mercato, w którym powstała olbrzymia letnia zjeżdżalnia. Do 3 sierpnia w centrum odbywają się także pokazy cyrkowe oraz organizowane są warsztaty dla dzieci z magicznych sztuczek i akrobacji.

PROMOCJE HOTELOWE

• Do końca trwania festiwalu Dubai Summer Surprises można skorzystać z wielu promocji w hotelach, ośrodkach wypoczynkowych i SPA. Pełna lista ofert dostępna pod adresem: https://www.visitdubai.com/en/dss/experience/summer-hotel-deals Cały kalendarz wydarzeń organizowanych podczas Dubai Summer Surprises można znaleźć na stronie internetowej www.dubaisummersurprises.com oraz na @DSSsocial.

Zdjęcia: Dubai Tourism

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top