DUBAJ: PREMIERY WYDARZEŃ I NAJCIEKAWSZE OTWARCIA

Dubaj stale wprowadza nowe atrakcje. W drugim kwartale 2019 roku otwarto tam wiele nowych miejsc, które warto zobaczyć. Przyszłe miesiące zapowiadają się równie ciekawie.

 

 NAJCIEKAWSZE OTWARCIA

 

The Lounge

Burdż Khalifa Najwyżej na świecie położony drink-bar The Lounge w Burj Khalifa zapewnia wyśmienite doznania kulinarne i niezrównany widok na metropolię. W barze znajdującym się na 152, 153 i 154 piętrze wieżowca, na wysokości 585 metrów, odbywają się również występy na żywo międzynarodowych muzyków, pianistów i DJ-ów.

Coca-Cola Arena

Coca-Cola Arena to supernowoczesna, wielofunkcyjna hala o powierzchni 46 000 m2. Jest największą krytą budowlą, w której będą odbywać się wydarzenia muzyczne, sportowe i rozrywkowe. Arena w kształcie muszli znajduje się w City Walk i pomieści 17 000 widzów. Płyta areny ma powierzchnię prawie 4 000 m2 i jej wymiary mogą być zmienne dzięki systemowi podnoszonych siedzeń.

• The 1975 Live in Concert: 14 sierpnia 2019 • Westlife: 29 sierpnia 2019

Sketch Art Café & Sketch Studio

Sketch Art Café & Sketch Studio w Mattar bin Lahej Gallery to tętniące życiem miejsce spotkań wszystkich początkujących artystów, którzy pragną poczuć w sobie ducha Picassa. Przestrzeń podzielona jest na atelier i kawiarnię i zachęca do spróbowania sił w malarstwie, rzeźbie, mozaice, a nawet grafice.

Rove at the Park

Dubai Parks & Resorts Sieć hoteli Rove Hotels, otwierając nowy obiekt Rove at the Park wprowadziła do parku rozrywki Dubai Parks & Resorts nowoczesną ofertę hotelarską na średnim poziomie cenowym. Goście mają bezpośredni dostęp do Motiongate Dubai, Bollywood Parks Dubai, LEGOLAND Dubai, LEGOLAND Water Park, Outlet Village, Dubai Marina oraz Palm Jumeirah. W hotelu znajduje się całodobowa siłownia, basen, sklep i pralnia samoobsługowa.

Masterchef, the TV

Experience Restaurant Masterchef, the TV Experience Restaurant to pierwsza restauracja na świecie, która funkcjonuje jak telewizyjny program kulinarny. Goście mogą delektować się oryginalnymi potrawami stworzonymi przez uczestników programu oraz występujących w nim szefów kuchni. Mogą też poszerzyć swoją wiedzę na temat przepisów kulinarnych i całej filozofii gotowania.

 

WKRÓTCE 

 

     Opera „Turandot” Giacomo Puccini, 5-7 września 2019

Opera Dubajska wraz z operą w Szanghaju stworzyły spektakl „Turandot”, który we wrześniu będzie można podziwiać na dubajskiej scenie. W operze wystąpi ponad 200 utalentowanych artystów pod batutą Roberta Ando. „Turandot” jest ostatnim dziełem Pucciniego, w którym można wysłuchać jednej z najsłynniejszych arii tenorowych.

     Wiele hałasu o nic” Wiliam Shakespeare

25-28 września 2019 Ponadczasowe słowa z klasycznej komedii Williama Shakespeare’a zabrzmią ponownie w Dubajskiej Operze. New English Shakespeare Company pod kierownictwem Dereka Bonda przedstawi współczesną inscenizację angielskiej komedii, w której zagrają najwięksi brytyjscy aktorzy teatralni.

Zdjęcia: Dubai Tourism

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top