AUSTRIA: IVIE – CYFROWY PRZEWODNIK PO WIEDNIU

Nowa aplikacja ivie – cyfrowy przewodnik po mieście stworzony przez Biuro Promocji Wiednia WienTourismus stawia zabytki miasta w nowym świetle, zdradza sekretne wskazówki i ma w zanadrzu wiele historii i anegdot do opowiedzenia..

Tematyczne spacery po mieście i informacje dotyczące codziennego życia miejskiego są również częścią nowego cyfrowego przewodnika po mieście i przewodnika turystycznego po Wiedniu. Ivie – cyfrowy przewodnik po mieście jest idealnym towarzyszem podróży po Wiedniu i pokazuje różnorodność miasta z coraz to nowych perspektyw.

Nowa aplikacja Biura Promocji Wiednia WienTourismus, którą można bezpłatnie pobrać na iOS i Androida jest dostępna w języku niemieckim i angielskim. Aplikacja opiera się na rozbudowanych wizualnie prezentacjach z setkami zdjęć i dziesiątkami filmów. Przedstawione są nie tylko słynne zabytki Wiednia, jak pałac Schönbrunn, Prater z diabelskim młynem, katedra św. Szczepana i promenada Ringstraße.

Ivie zna również ciekawe muzea, ciekawe budynki, wspaniałe parki, kolorowe targi i miejsca, których nawet wiedeńczycy być może jeszcze nie odkryli, ale które zdecydowanie warto odwiedzić. Ponadto ivie opowiada historie i anegdoty: gdzie architekt Otto Wagner postawił sobie pomnik w postaci ogromnego posągu lwa? W którym muzeum można obejrzeć palety do makijażu sprzed 6000 lat? Ile złotych liści zdobi kopułę secesyjną?

A ile nocy trzeba spędzić w pałacu Schönbrunn, żeby przespać się w każdym pokoju? – ivie to wie. Dzięki funkcji Walks & Guides ivie zaprasza na ekscytujące spacery po mieście, takie jak spacer audio po Wiedniu śladami Beethovena, wiedeńskiego modernizmu, po niezwykłych muzeach czy szlakiem nowoczesnej architektury. Ivie – cyfrowy przewodnik po mieście jest również praktycznym poradnikiem.

Zna najbliższe ujęcie wody pitnej lub najbliższą toaletę. Jeśli chcesz, możesz również otrzymać powiadomienie, jeśli w bezpośrednim sąsiedztwie Twojej lokalizacji znajduje się sekretna wskazówka. Miejsca o znaczeniu osobistym, takie jak lokalizacja Twojego hotelu, można zapisać na mapie, aby móc je później łatwo znaleźć. Aplikacja jest również idealna na etapie przygotowania do podróży.

Ulubione atrakcje turystyczne można przeglądać i zapisywać z wyprzedzeniem, aby mieć praktyczną listę rzeczy do zrobienia na miejscu. I wreszcie, częścią aplikacji ivie jest również Vienna City Card będąca idealną kartą miejską, która oprócz pełnej mobilności dzięki dostępowi do wiedeńskiego transportu publicznego, oferuje również atrakcyjne korzyści w muzeach, podczas zwiedzania, w teatrach i na koncertach.

Vienna City Card Experience Edition to druga odsłona popularnej karty miejskiej, która jest skierowana do wiedeńczyków i tych, którzy często odwiedzają Wiedeń. Oferuje ekskluzywny dostęp do wielu atrakcji Wiednia, takich jak wycieczki z przewodnikiem, warsztaty i wiele innych atrakcji. Vienna City Card Experience Edition oferuje również zniżki u wiedeńskich partnerów gastronomicznych.

Funkcje ivie – cyfrowego przewodnika po mieście: • Miejsca: dowiedz się wszystkiego o zabytkach Wiednia • Mapa: najlepsza orientacja, od muzeów po toalety • Spacery i przewodniki: spaceruj po mieście z ivie • Wskazówki: otrzymuj wiadomości od Ivie i odkrywaj sekretne wskazówki • Ulubione: zapisz z wyprzedzeniem ulubione atrakcje • Własne lokalizacje: zaznacz i zapisz adresy osobiste • Vienna City Card: pełna mobilność i wiele ofert specjalnych • Vienna City Card Experience Edition: ekskluzywne doświadczenia w Wiedniu

Download • ivie – cyfrowy przewodnik po mieście na iOS: https://apps.apple.com/at/app/ivie-wien-guide/id1486840263 • ivie – cyfrowy przewodnik po mieście na Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=at.vienna.ivie

Vienna City Card • Vienna City Card: www.viennacitycard.at • Vienna City Card Experience Edition: experience.wien.info

Zdjęcia: Wien Tourismus

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top