WTTC – KAMPANIA # TOGETHERIN TRAVEL

Światowa Rada Podróży i Turystyki (WTTC) rozpoczyna nową kampanię marketingową #TogetherInTravel, której celem jest ożywienie międzynarodowej społeczności turystycznej oraz pokazanie, jak ważną rolę w naszym życiu pełnią podróże.

   Kampania rozpoczęła się w poniedziałek 20 kwietnia i ma zachęcać podróżnych z całego świata do udostępnienia hashtagu #TogetherInTravel wraz z filmem jednoczącym wszystkich ludzi na świecie.

   Kampania marketingowa obejmuje trzy kluczowe elementy: wzruszający, wysokiej jakości film, hashtag #TogetherInTravel, zachęcający do powstawania dyskusji w mediach społecznościowych oraz mikrostronę TogetherInTravel.com, na której będą gromadzone materiały wideo i treści tworzone przez jej użytkowników.

   Gloria Guevara, Prezes i Dyrektor Generalna WTTC, podkreśla „Marzenia są bardzo ważną częścią naszego życia, a nasza nowa kampania zachęca do pozytywnego myślenia o nadchodzących dniach.

   Turystyka to sektor o kluczowym znaczeniu dla światowej gospodarki, odpowiadający za jedną czwartą wszystkich nowych miejsc pracy na świecie i stanowiący 10,3% globalnego PKB. Przesłaniem naszej kampanii jest to, że nadal każdy może marzyć i planować przyszłe podróże.

   A teraz będąc częścią wirtualnej przestrzeni – może dzielić się pomysłami i wspólnie inspirować”. WTTC opracowało kampanię we współpracy z jednym ze swoich członków – firmą marketingową MMGY Hills Balfour.

   Travel Advance, będąc partnerem Hills Balfour w ramach sieci Travel Consul, rozpowszechnia kampanię na terenie Europy Środkowej.

   WWW: TogetherInTravel.com

   Link do pobrania wideo: https://we.tl/t-fn2UIxLe6N

   Wideo na Facebooku: https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?u=www.togetherintravel.com

 

     Zdjęcia: Cezary Rudziński

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top