WARSZAWA: NARODOWY TEST ROWEROWY

Maja Włoszczowska, Iwona Szurkowska, Czesław Lang, Mateusz Kusznierewicz, Lech Piasecki – to tylko niektórzy spośród gości specjalnych IV edycji „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy”, która odbędzie się w dniach 9-10 kwietnia 2022 roku na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Podczas „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2022” na starcie sezonu będzie można poznać rynkowe nowości, testować je i porównywać bezpośrednio w jednym miejscu i czasie, spotkać profesjonalnych sportowców i amatorów oraz dyskutować z najlepszymi specjalistami i blogerami na nurtujące użytkowników rowerów tematy. W programie znajdują się:

*Wystawa rowerów i akcesoriów dla wszystkich użytkowników w Biznes Klubie stadionu PGE Narodowego. Ponad 50 Wystawców zaprezentuje około 80 marek z całego świata. Niektóre produkty będzie można kupić na miejscu.

*Testy porównawcze rowerów wszystkich kategorii na specjalnie zbudowanych torach testowych . dla rowerów miejskich, mtb, szosowych, czy gravelowych, a zalety e-bików będzie można sprawdzić na podjeździe

. *Konferencja prasowa z udziałem publiczności na temat powstającego Muzeum Ryszarda Szurkowskiego. O inicjatywie związanej z budową poświęconego pamięci i dokonaniom Mistrza muzeum opowiedzą jego współtwórcy: Iwona Szurkowska, Maja Włoszczowska, Czesław Lang, Lech Piasecki, Krzysztof Kozanecki i Dominik Rukat.

*Maja Włoszczowska kontra Mateusz Kusznierewicz, czyli Kurs Mistrzów Świata na żywo. To wyjątkowe spotkanie dwóch wielkich gwiazd polskiego sportu, którzy podzielą się z publicznością „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy” swoimi doświadczeniami związanymi z osiąganiem mistrzowskiej formy. A to wszystko w nietypowej formule „pojedynku” mistrzów. *Kurs Mistrzów Świata (www.kursmistrzowswiata.pl) to bezpłatny newsletter, w którym największe gwiazdy sportu zdradzają sekrety swojego sukcesu. Każdy mail to odkrywcza historia zawierająca konkretne metody i techniki, opowiedziana przez znakomitych sportowców, którzy, sięgnęli po tytuły mistrzów świata, medale olimpijskie, wygrali Ligę Mistrzów. Teraz każdy może korzystać z wiedzy, doświadczeń i metod mistrzów świata by podnieść swój poziom sportowy i wyniki.

*Dwudziestu gości specjalnych. Kilkanaście spotkań z gwiazdami i mistrzami kolarstwa oraz specjalistami. Prezentacje oraz wykłady i szkolenia. Opowieści, slajdowiska i porady. A także dyskusje na ważne tematy. Prowadzone przez znanych i lubianych dziennikarzy i komentatorów rozmowy będą się odbywać przez całe dwa dni wydarzenia. *Szczegółowy harmonogram obecności gości specjalnych wraz z godzinami poszczególnych spotkań i aktywności oraz Lista Wystawców znajduje się w zakładce PROGRAM na www.bikeexpo.pl

                                                                  * * *

MUZEUM RYSZARDA SZURKOWSKIEGO

W Krośnicach na Dolnym Śląsku, w rodzinnych stronach Ryszarda Szurkowskiego powstanie poświęcone mu muzeum. Jego inicjatorem jest stowarzyszenie Lions Club Poznań 1990, które marcu 2021 roku podpisało list intencyjny z wójtem Gminy Krośnice i Marią Szczepańską, siostrą Ryszarda Szurkowskiego.

Wójt Andrzej Biały przekazał na ten cel powierzchnię w budynku Parku Wodnego „Krośnicka Przystań” przy ul. Sanatoryjnej 9 w Krośnicach. Lions Club Poznań 1990 zobowiązał się sfinansować budowę muzeum i następnie przekazać ekspozycję w darze Gminie Krośnice.

Maria Szczepańska (siostra Ryszarda Szurkowskiego) przekaże rzeczy osobiste, rowery, nagrody i inne pamiątki po Ryszardzie Szurkowskim, które są w jej posiadaniu.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top