SŁOWACJA: REGION PRESZOWSKI ZAPRASZA

Z okazji 5-lecia istnienia Wojewódzkiej Organizacji Turystycznej “Północno-Wschodnia Słowacja” www.severovychod.sk powstał nowy promocyjny spot wideo pt. „DAJ SIĘ OCZAROWAĆ PRESZOWSKIM REGIONEM”.

 

Głównym zamiarem powstania tego filmiku promocyjnego była prezentacja najważniejszych atrakcji turystycznych województwa preszowskiego podczas czterech pór roku. Motywem spotu jest lot orła, który stopniowo prezentuje region z jego różnorodną przyrodą, historią i kulturą.

Spot wideo będzie służyć do promocji północno-wschodniej Słowacji podczas licznych prezentacji w kraju i zagranicą. W województwie preszowskim mamy mnóstwo atrakcji, które poprzez 3,5 min. spot wideo chcieliśmy pokazać szerokiej publiczności.

Jest to region od Wysokich Tatr przez Pieniny, Przełęcz Dukielską, Połoniny, po miasta królewskie i zabytki historyczne. A także kultura, folklor, sport i wellness. Realizacja filmiku trwała półtora roku i jego autorem jest Jakub Augustinský, powiedział dyrektor Wojewódzkiej Organizacji Turystycznej Północno-Wschodnia Słowacja Martin Janoško.

Spot wideo „Daj się oczarować Preszowskim regionem” jest do obejrzenia na: https://youtu.be/fSa3Cc2i7Ik

 

Zdjęcia: Słowackie Centrum Turystyki

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top