SŁOWACJA: OŚRODEK CHALUPKOVO ZAPRASZA

Ośrodek Chalupkovo zaprasza do odwiedzenia tego kompleksu domków drewnianych w regionie Liptov – www.chalupkovo.sk. Znajduje się on w Liptowskiej Szczawnicy koło miejscowości Rużomberok z malowniczym widokiem na pasma górskie Wielka Fatra, Tatry Zachodnie i Niskie oraz Góry Choczańskie. Szukacie miejsca na wspaniały wypoczynek, firmową imprezę, szkolenie, konferencję, a może przyjęcie weselne? Marzycie o pobycie w tradycyjnym drewnianym domku, a przy okazji chcielibyście mieć komfort, wygodę i prywatność? Najlepiej w górach! Tam przez cały rok czeka na Was mnóstwo atrakcji!

 

Dla zorganizowanych grup tranzytowych możliwość przygotowania obiadów lub kolacji po atrakcyjnych cenach w regionalnej restauracji „Ziemiańska Kuria”. Menu: zupa, danie główne i napój w cenie 10 €. Biura podróży otrzymują 10% prowizję od cen zakwaterowania oraz 10% prowizję za konsumpcję dla grup zorganizowanych. Kierowca oraz pilot jedzą i nocują wraz z turystami gratis!!!

Indywidualnym klientom z Polski właściciele resortu Chalupkovo udzielają specjalną zniżkę na konsumpcję w restauracji „Ziemiańska Kuria” w wysokości 10%. Talon zniżkowy, który trzeba pokazać przy zamawianiu posiłków, publikujemy.

Nowości 2018 w CHALUPKOVIE – otwarcie Wellness Centrum oraz apartamentów w centralnym budynku „Ziemiańska Kuria”. Więcej informacji o resorcie CHALUPKOVO na stronie: www.chalupkovo.sk lub na FB https://www.facebook.com/chalupkovo/

 

Zdjęcia: Resort Chalupkovo

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top