DUBAJ: 5. EDYCJA FOOD FESTIVAL

Dubai Food Festival (DFF), doroczne święto kulinarne obchodzone przez całe miasto,odbędzie się po raz piąty w dniach 22 lutego – 10 marca 2018 r. z bogatą ofert wydarzeń, atrakcji i promocji dla każdego, w kim drzemie foodie. Festiwal organizuje agencja Dubai Festivals and Retail Establishment (DFRE), należąca do Departamentu ds. Marketingu Turystyczno-Handlowego (Dubai Tourism). Podczas tej edycji zaprezentowane zostanie wszystko to, co najlepsze w dubajskiej gastronomii. Ponadto festiwal przybliży szeroki wachlarz różnych kuchni, których można skosztować w mieście, począwszy od najbardziej elitarnych kolacji – po ukryte knajpki z dala od utartych szlaków.

Dubai Food Festival przedstawi najnowsze trendy i koncepcje gastronomiczne, zapraszając gości na wyrafinowane uczty w przystępnych cenach, a biorąc pod uwagę obfitość imprez towarzyszących można śmiało przypuszczać, że zadowolony będzie każdy foodie w tym kraju! Do najważniejszych atrakcji edycji 2018 należy Tydzień Dubajskich Restauracji, Plażowa Stołówka, Ukryte Skarby, Smak Dubaju i in.

Mieszkańcy i goście będą mogli skorzystać z wyjątkowych ofert i nabyć akredytację festiwalową już na początku 2018 roku, dającą podczas festiwalu DFF dostęp do atrakcji i promocji w całym mieście. Zapraszamy na strony www.dubaifoodfestival.com lub do śledzenia kanałów społecznościowych festiwalu gastronomicznego Dubai Food Festival, by dowiedzieć się więcej szczegółów i aktualnych informacji o wydarzeniach w mieście.

 

Zdjęcia: Dubai Tourism

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top