SŁOWACJA: MAŁOKARPACKI SZLAK WINNY ZAPRASZA NA DNI OTWARTYCH PIWNIC 2015

Już po raz szesnasty Małokarpacki Szlak Winny na Słowacji zaprasza Dni Otwartych Piwnic, które odbędą się w terminie 20-21 listopada 2015 r. Wspólnie z właścicielami winnic od Bratysławy aż po Trnawę przygotowano 154 starych, urokliwych piwnic, w których można będzie delektować się smakiem szlachetnych, regionalnych win. Winne piwnice otwarte będą w piątek w godz. 1400 – 2100 oraz w sobotę w godz. 1200 – 2100. Imprezie towarzyszyć zaś bogaty program kulturalny i gastronomiczny. Degustować będzie można również młode wina rocznika 2015.

 

Bilety wstępu w cenie 50 EUR (w tym 25 € talon na zakup wina) można rezerwować pod adresem: Małokarpacki Ośrodek Oświatowy, Horná 20, Modra, tel.: 00421/33/643 34 89 E-mail: mvc@mvc.sk, www.mvc.sk Bilet upoważnia do odwiedzenia wszystkich winnych piwnic oraz degustacji win z regionu Małe Karpaty .

Przy jego zakupie otrzyma się kieliszek degustacyjny, winny paszport, mapę z wykazem wszystkich „Otwartych winnych piwnic” oraz inne niespodzianki. Gospodarze zapewniają, że będą to niepowtarzalne i miłe przeżycia we wspaniałej winiarskiej atmosferze.

Więcej informacji na temat winiarstwa na Słowacji znajdują się na stronie – www.winoslowackie.pl.

Polecamy także obejrzenie krótkiego spotu promującego imprezy winiarskie na Słowacji https://www.youtube.com/watch?v=NCuljT1xXvs

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top