SINGAPORE AIRLINES i GARUDA ROZSZERZAJĄ UMOWĘ O WSPÓŁPRACY

Pasażerowie linii SINGAPORE AIRLINAS (SIA) i GARUDA INDONESIA mogą obecnie korzystać z większej liczby rejsów podczas podróży między Singapurem a Indonezją, dzięki rozszerzonej umowie codeshare między tymi dwoma przewoźnikami.

Zgodnie tym porozumieniem, oba towarzystwa lotnicze będą wspólnie obsługiwać rejsy między Singapurem, a stolicą Indonezji – Dżakartą. SIA i Garuda Indonesia obsługują po dziewięć lotów dziennie na tej trasie. Obaj przewoźnicy po raz pierwszy rozpoczęli współpracę code-share w 2010 roku w ramach wspólnej eksploatacji połączeń między Singapurem a Denpasarem, na indonezyjskiej wyspie Bali.

Cztery lata później umowa została rozszerzona o loty między Singapurem a Surabają. Singapurskie Regionalne Linie Lotnicze SILKAIR (Grupa SIA), obsługujące loty na trasach z Singapuru do: Balikpapan, Bandungu, Denpasaru, Lomboku, Makassaru, Manado, Medanu, Semarangu, Surabaji i Yogyakarty, również są objęte tym porozumieniem. Z kolei na rejsach linii GARUDA z Singapuru do Denpasaru i Surabaji pojawi się oznaczenie przewoźnika SILKAIR.

Linie lotnicze SINGAPORE AIRLINES i GARUDA INDONESIA obsługują wspólnie 175 regularnych połączeń tygodniowo pomiędzy Singapurem a Indonezją, a powyższe porozumienie jest również bardzo dogodne dla co raz liczniejszych pasażerów podróżujących z Polski do Indonezji przez Singapur na pokładach Singapurskich Linii Lotniczych.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top