Ruszyła sprzedaż biletów na ITB Berlin 2024

ITB Berlin, największe na świecie targi turystyczne, odbędą się w Berlinie w dniach 5-7 marca 2024 r. Wprowadzają one szereg innowacji. Obniżone ceny biletów są dostępne do 14 stycznia 2024 r., oferta obejmuje różnorodne opcje spotkań i wydarzeń dla wystawców, w tym nowe Meeting Cubes.

Internetowy sklep z biletami uprawniającymi do odwiedzin targów turystycznych ITB Berlin jest już otwarty, w ofercie są nielimitowane karnety dla profesjonalistów branżowych po promocyjnej cenie 60 euro zamiast standardowych 75 euro. Bilety jednodniowe dla gości branżowych są dostępne w cenie 42 euro, niższej od standardowej ceny 49 euro. Ulgowe bilety jednodniowe dla studentów kosztują 33,50 euro, a nielimitowane karnety studenckie – 44 euro. Po 15 stycznia ceny biletów wzrosną do normalnych stawek. Bilety dostępne są wyłącznie online.

Dla zainteresowanych tylko wirtualnymi wydarzeniami, organizator oferuje cyfrowe bilety w cenie 35 euro. Osoby niepełnosprawne, oficjalnie wymagające asysty, mogą otrzymać bezpłatny bilet dla swojego opiekuna po okazaniu ważnej karty niepełnosprawności. Karnety dla wystawców są dostępne za 60 euro.

ITBxplore, cyfrowa platforma towarzysząca wydarzeniom ITB Berlin, zapewnia odwiedzającym szereg korzyści, zarówno online, jak i przez aplikację. Wystawcy mogą tworzyć profile na ITBxplore, przyciągając uwagę potencjalnych klientów przed oficjalnym otwarciem targów. Uczestnicy zaś mogą korzystać z ITBxplore jako z wyszukiwarki i kalendarza spotkań, a także z obszernej listy wystawców, interaktywnej mapy hal wystawowych i szczegółowego przeglądu programu, w tym wydarzeń kongresowych.

Platforma umożliwia śledzenie transmisji na żywo i planowanie spotkań. ITBxplore służy również jako platforma networkingowa, łącząca wystawców i odwiedzających. Zespół ITB odpowiada na wszelkie pytania dotyczące platformy na adres support@messe-berlin.de.

Dla wystawców, ITB Berlin oferuje zróżnicowane opcje sal konferencyjnych. Można rezerwować odosobnione Meeting Cubes na godziny, idealne do krótkich poufnych rozmów. Rezerwacje rozpoczną się w połowie grudnia, a wystawcy zainteresowani rezerwacją mogą już teraz skontaktować się z zespołem ITB: itb-roombooking@messe-berlin.de.

ITB Business Satellites, opierające się na podobnej koncepcji, pozwalają rezerwować stoliki konferencyjne dla maksymalnie czterech osób. Stoliki są dostępne w różnych miejscach targów, a za dodatkowe 14 euro można zamówić wybrane napoje. Szczegółowe informacje o rezerwacjach są dostępne online.

Sale konferencyjne są dostępne na terenie targów i w sąsiednich halach. Nadają się one do wydarzeń większych formatów, takich jak konferencje prasowe czy warsztaty. Więcej informacji jest na stronie ITB Berlin, w zakładce Exhibitor events.

Po udanym debiucie w 2023 roku, Scena Hybrydowa w hali 5.3, , będzie jedną z głównych atrakcji edycji 2024. Wszystkie wydarzenia na tej scenie będą transmitowane na żywo za pośrednictwem ITBxplore.

Kontakt w sprawie rezerwacji: udo.friedrich@messe-berlin.de.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top