PROT: TRÓJMIASTO – TRZY MIASTA, JEDNA DESTYNACJA

PROT – Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna rozpoczęła nową kampanię promująca Trójmiasto pod hasłem: „Trzy miasta, jedna destynacja”. Prace nad nią trwały od miesięcy letnich 2020, a w ich wyniku powstał klip promujący 3 wyjątkowe miasta. Ideą przewodnią kampanii jest prezentacja Trójmiasta jako miejsca, w którym dobrze się żyje jego mieszkańcom oraz pokazanie kilku pomysłów na to, jak spędzać tu czas przez cały rok.

Kampanią i klipem – pisze organizator – chcemy pokazać, jak wiele Gdańsk, Sopot i Gdynia mają wspólnie do zaoferowania – co najmniej trzy razy więcej niż gdziekolwiek indziej. Osią kampanii jest strona internetowa, dostępna pod adresem https://trojmiasto.pomorskie.travel/ a jej głównym elementem jest specjalny teledysk, do którego obejrzenia serdecznie zapraszamy

https://www.youtube.com/watch?v=1viW2CqZVLY Kampania adresowana jest do osób w wieku 20-44 lat. Dodatkowe kryteria zastosowane przy doborze grupy docelowej to: – miejsce zamieszkania – region pomorski, większe miasta sąsiadujących województw (np. Bydgoszcz, Toruń, Elbląg), Warszawa, Łódź i Poznań. – zainteresowania (podróże, turystyka aktywna, turystyka kulturowa, wydarzenia i koncerty, sport)

Działania komunikacyjne prowadzone będą online z wykorzystaniem kanałów popularnych wśród wskazanej grupy docelowej. Bannery reklamowe i posty w mediach społecznościowych linkować będą do dedykowanej strony www.trojmiasto.pomorskie.travel, na której zawarte będą oferty turystyczne partnerów PROT,

formularze konkursowe czy też mapy wydarzeń. Ich celem będzie zaangażowanie i zainteresowanie potencjalnego turysty przyjazdem do Trójmiasta.Teledysk został nakręcony przez zespół Poland By Locals i Smooth Ads Studio, a piosenkę do niego specjalnie na potrzeby kampanii stworzył zespół Lady Killer wraz z Piotrem Spychałą i Arkadiuszem Tyda.

Piosenka na długo zostaje w głowie, ale o to nam właśnie chodziło. Mamy też wielką nadzieję, że całość zachęci przede wszystkim młode osoby (ale nie tylko) do odwiedzania Trójmiasta w tegoroczne wakacje. Dodatkowo w teledysku można zobaczyć migawki z powstawania specjalnego, trójmiejskiego muralu, który znajduje się w Gdańsku przy Al. Grunwaldzkiej 295.

Grafikę stworzył gdański artysta Piotr Jaworski, bardziej znany pod pseudonimem Tuse, autor rozlicznych prac graffiti rozsianych po całym Trójmieście. Mural uwiecznia elementy charakterystyczne dla wszystkich naszych miast, które razem tworzą przecież niepowtarzalne miejsce na mapie naszego kraju. I ten fakt chcemy bardzo naszą kampanią podkreślić.

Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcecie Państwo dzielić się dalej wynikiem naszej pracy i pokazać mieszkańcom całej Polski, jak dobrze można spędzić czas w Trójmieście. Co najmniej trzy razy lepiej, niż gdziekolwiek indziej! Pod tym linkiem znajduje się post FB do udostępnienia https://www.facebook.com/pomorskie.travel/posts/5579225105452664

Zdjęcia Gdańska: Cezary Rudziński

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top