POLSKI BUS: PRZYSTANEK W DONOVALACH NA SŁOWACJI

 

PolskiBus.com w ramach linii z Warszawy do Budapesztu, przez Radom, Kielce i Kraków, uruchomił nowy przystanek w popularnym słowackim kurorcie narciarskim – Donovaly. Pasażerowie mają do dyspozycji dwa dogodne połączenia dziennie. Pierwsze kursy ruszyły w piątek, 10 lutego, a bilety w najatrakcyjniejszych cenach zaczynających się od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej są dostępne na stronie www.polskibus.com. Co ważne, pasażerowie mogą bezpłatnie zabrać ze sobą sprzęt narciarski. Dzięki dwu kursom dziennie pasażerowie mogą wybrać dogodną dla siebie porę wyjazdu, poranną lub wieczorną. Autobus trasę zaczyna w Warszawie na przystanku Metro Wilanowska o godzinie 8:00 oraz 17:45. W Radomiu będzie o godzinie 9:40 i 19:25, w Kielcach o 10:50 i 20:25, a z Krakowa odjedzie o 13:05 i 22:50. Z zimowego kurortu Donovaly do Polski autokary będą wyjeżdżać o godz. 3:15 i 10:25.

 

Sezon zimowych urlopów w pełni! Aby dodatkowo zainspirować Państwa do podróży w najatrakcyjniejszych cenach na rynku, wprowadzamy nowy przystanek w niezwykle popularnym kurorcie. Donovaly to fantastyczny kompleks narciarski oferujący niezapomniane wspomnienia, lecz nie zabraknie tam również atrakcji dla Podróżnych, którzy wolą wybrać się tam wiosną lub latem, kiedy szczególną popularnością cieszą się źródła termalne.

Zapraszamy do rezerwowania komfortowych podróży na naszej stronie internetowej pod adresem www.PolskiBus.com – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Donovaly to malownicza wioska położona w pasmach gór Wielka Fatra i Niżne Tatry, w pobliżu Bańskiej Bystrzycy. Jest dynamicznym i nowoczesnym centrum zapewniającym turystom usługi przez cały rok. Piękna przyroda, źródła termalne oraz kompleks narciarski, to jedne z wielu atrakcji, jakimi turyści mogą się tam cieszyć.

Tamtejszy Funpark jest największym tego typu obiektem u naszych południowych sąsiadów, który z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym turystom. W tym roku w ośrodkach Donovaly dzieci do lat 8 jeżdżące na nartach pod opieką rodziców korzystają ze wszystkich stoków za darmo.

Dodatkowe informacje: PolskiBus.com to najwyższej jakości polski przewoźnik autokarowy. Obsługuje 16 tras, docierając do 26 polskich miast: Bydgoszczy, Częstochowy, Elbląga, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Krynicy-Zdrój, Leszna, Lublina, Łodzi, Mławy, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Płocka, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Sandomierza, Skarżyska-Kamiennej, Torunia, Warszawy, Włocławka, Wrocławia i Zakopanego.

Ponadto: PolskiBus.com jeździ do 8 europejskich miejsc: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysława, Brno, Budapeszt, Donovaly, Praga oraz Wiedeń. Dzięki współpracy z innymi partnerami integruje również 35 dodatkowych linii, docierając do kolejnych zagranicznych miast takich jak: Amsterdam, Dusseldorf, Hamburg, Lwów, Ryga, Tallinn, Wilno, Zurych oraz polskich m.in. Augustów, Biała Podlaska, Białowieża, Białystok, Kołobrzeg, Polańczyk, Przemyśl, Siedlce, Suwałki, Węgorzewo czy Zamość.

Oferta dostępna na www.polskibus.com to 51 linii łączących 129 miast w Polsce i za granicą. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł ponad 20 milionów pasażerów. W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele, które mogą być rozsuwane także na boki. Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.

 

Zdjęcia: Narodowe Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top