PIT: TURYSTYCZNY WEEKEND ZA PÓŁ CENY

Najbliższy weekend niższych o połowę cen na usługi turystyczne wypada od 5 do 7 października. 26 sierpnia zakończyło się przyjmowania zgłoszeń od przedsiębiorców turystycznych i instytucji, które deklarują chęć uczestniczenia w wspólnej ogólnopolskiej akcji MSiT oraz Polskiej Organizacji Turystycznej. W wiosennej edycji akcji POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY wzięło udział 661 partnerów branży turystycznej. Ponad 130 tys. turystów skorzystało z obniżonych cen weekendowych.

 

Z deklaracji większości restauratorów, hotelarzy, gestorów atrakcji turystycznych, organizacji i instytucji związanych z obsługą ruchu turystycznego, którzy uczestniczyli w wiosennej edycji akcji POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY, wynika, że obniżą ceny także w czasie weekendu jesiennego.

Dołączają do tego grona także kolejni Partnerzy. Ideą akcji Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej promocyjnej jest zachęcenie mieszkańców Polski do wypoczynku także poza letnim sezonem urlopowym i okresem ferii zimowych, popularyzacja ofert przedsiębiorców turystycznych i zachęcenie do zainteresowania nimi nowych klientów. Akcji POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY towarzyszy szeroka kampania informacyjno-promocyjna w mediach.

Formularz zgłoszeniowy, regulamin oraz wszelkie niezbędne informacje dotyczące udziału w akcji Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej, zamieszczone zostały na stronie internetowej www.polskazobaczwiecej.pl.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top