NIEMCY: LIPSK – PARK ROZRYWKI BELANTIS

Od 8 kwietnia 2017 roku park rozrywki Belantis znów będzie pełen przygód. Do 31 października 2017 roku będzie można prawie codziennie spotykać w nim magicznych bożków, majestatycznych faraonów, dzikich Indian, dzielnych rycerzy i zabawnych cyrkowców. Bilety można łatwo i wygodnie zarezerwować na stronie internetowej. Grupy z biletami Flex-Ticket i Spar-Ticket będą mogły skorzystać z wielu atrakcyjnych nowych ofert. A oto szczegóły.

Zabawa i rekreacja dla całej rodziny

Na południu Lipska park rozrywki BELANTIS, położony wśród zielonego parkowego krajobrazu, oferuje ponad 60 atrakcji dla całej rodziny. Zarówno dzieci jak i dorośli przeniosą się w nim w zamierzchłe czasy i odkryją świat Indian, rycerzy i faraonów. Od otwarcia w roku 2003 BELANTIS stał się ulubionym miejscem wycieczek dla rodzin w środkowych Niemczech.

 

Park rozrywki BELANTIS porywa odwiedzających do ośmiu bajecznych światów tematycznych. Oprócz „Doliny Faraonów” na wszystkich lubiących podróżować po świecie czekają „Zamek BELANTIS”, „Plaża bogów”, „Kraina hrabiów”, „Rycerska wyspa”, „Indiańska preria”, „Wybrzeże odkrywców” i „Królestwo Świątyni Słońca”. BELANTIS to świat pełen fantazji i przygód: aby oddać cześć egipskiemu bogu słońca Amun Ra zbudowano okazałą świątynię w Dolinie Faraona.

Kręte ścieżki prowadzą przez wspaniałe malowidła ścienne aż do dworca, gdzie na odkrywców czeka już „Kobra boga Amun Ra”. Tylko na grzbiecie „Kobry boga Amun Ra” można uciec z mrocznej świątyni, jadąc w górę i w dół na nowej, rodzinnej kolejce górskiej, osiągającej na zakrętach prędkość do 50 km/h. Jesienią 2015 roku, w uznaniu pozytywnego rozwoju,

BELANTIS zajął czwarte miejsce wśród „Najlepszych parków rozrywki w Europie” podczas rozdania nagród European Star Awards w Göteborgu. Ponadto uzyskany certyfikat w kategorii „Rodzinny urlop w Saksonii” potwierdził, że BELANTIS jest miejscem, w którym rodziny czują się wyjątkowo dobrze.

Informacje praktyczne

Ceny biletów: Bilet normalny (od 11 roku życia) 34,90 euro – online: 32,90 euro Dzieci (5 – 10 lat): 29,90 euro – online: 27,90 euro Do 5 roku życia wstęp za darmo

Zdjęcia: Belantis

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top