MOBILNY PRZEWODNIK PO STARYM SĄCZU

Ruszył pierwszy w Polsce TreeSpot.pl z mobilnym przewodnikiem turystycznym, który można bezpłatnie pobrać jako aplikację na iPhone’a, iPad’a, Android’a i Windows Phone’a.

 

Pierwsza edycja Treespot.pl oprowadza po Starym Sączu – całość można zobaczyć pod adresem starysacz.treespot.pl .

 

Jesienią 2011 roku ruszy duży Treespot.pl po Krakowie wraz z siecią darmowych hotspotów udostępniających informacje przez WI-FI i Bluetooth w najciekawszych punktach miasta. Zostanie on rozszerzony o nowe funkcjonalności, takie jak: repertuar kin i teatrów czy wyszukiwarka aktualnych wydarzeń i imprez.

 

 

 TreeSpot.pl to nowoczesny, bezpłatny system informacji turystycznej składający się z: aplikacji GPS na urządzenia mobilne (iPhone, Android, JAVA), strony www (także wersji mobilnej) i systemu hotspotów WIFI/Bluetooth. Pozwala szybko zaplanować swój wolny czas w zależności od miejsca w którym się znajdujemy.

 

Aby posługiwać się systemem TreeSpot.pl w Starym Sączu wystarczy w swoim urządzeniu mobilnym wpisać w przeglądarce adres: http://starysacz.treespot.pl i korzystać z informacji online lub pobrać interaktywną mapę – przewodnik w formie aplikacji offline. Treespot.pl umożliwi nam poznanie zabytków i ciekawych miejsc, pomoże znaleźć nocleg lub restaurację, podpowie, gdzie szukać atrakcji dla dzieci i miłośników aktywnego wypoczynku.

 

Stary Sącz jest miastem położonym w południowej Małopolsce u stóp Beskidu Sądeckiego. To nie tylko dobrze zachowany układ architektoniczny, domy i klasztor przechowujące pamięć o ponad 700-letniej historii miasta, krajobraz Karpat w niezwykłym wydaniu, ale także spokój i dobre jedzenie, kultura spleciona z tradycją, rodzinne miasto interesujących ludzi i brama Południa!

 

Projekt aplikacji mapowo-przewodnikowej został zrealizowany przez Urząd Miejski w Starym Sączu przy współpracy z TreeSpot.pl. System Treespot.pl jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

 

Zdjęcia Starego Sącza: Amistad

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top