MAZOWSZE: III EDYCJA PASZPORTU TURYSTYCZNEGO

 

 

Rusza kolejna edycja programu Paszport Turystyczny Województwa Mazowieckiego dlatego zachęcamy wszystkich ciekawych przygód do udziału w konkursie. Jest o co walczyć. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: samochodowe i turystyczne nawigacje GPS oraz zestawy piknikowe.

 

Zasada jest prosta – do końca października trzeba odwiedzić jak najwięcej muzeów, galerii, teatrów biorących udział w projekcie i zebrać jak największą liczbę pieczątek.

 

 

 

 

 

 

Już po raz trzeci Samorząd Województwa Mazowieckiego zachęca do aktywnego zwiedzania Mazowsza. W tym roku w akcji bierze udział 46 instytucji – wśród nich mazowieckie muzea, galerie oraz teatry (pełna lista w załączniku), a także Termy Mszczonów, gdzie dodatkowo można zdobyć pieczątkę. Partnerem programu są także Koleje Mazowieckie.

 

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zgłosić się po paszport turystyczny np. do organizatora, instytucji biorącej udział w programie lub punktu informacji turystycznej albo wydrukować go ze strony www.mazovia.pl, a następnie zbierać pieczątki, które przeliczane są na punkty. Nowością w tegorocznej edycji jest kupon konkursowy zamieszczony w środku paszportu, na którym gromadzone są pieczątki.

 

Odwiedzając instytucje zlokalizowane w Warszawie, otrzymujemy jeden punkt, a dwa – za te w regionie. Wśród osób, które zbiorą minimum 27 punktów zostaną rozlosowane nagrody główne, czyli samochodowe nawigacje GPS. II miejsce to turystyczne nawigacje rowerowe (minimum 23 punkty), a III – zestawy piknikowe (minimum 19 punktów). Losowanie nagród odbędzie się do końca listopada br.

 

Warunkiem wzięcia udziału w losowaniu nagród jest dostarczenie do 31 października br. samego kuponu z odpowiednią liczbą zebranych pieczątek oraz wypełnioną i podpisaną kartą identyfikacyjną do siedziby Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki, na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, ul. Okrzei 35, 03-715 Warszawa (w przypadku wysłania pocztą decyduje data stempla pocztowego).

 

Wszelkie informacje o programie można otrzymać pod numerami tel. 22 59 79 520 lub wysyłając pytania na adres e-mail: paszport@mazovia.pl.

 

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie internetowej samorządu województwa mazowieckiego www.mazovia.pl.

 

W tym roku Partnerami merytorycznymi programu są: Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna oraz Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Mazowieckie Forum Oddziałów.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top