MAŁOPOLSKIM KORALEM PRZEZ EUROPĘ

Małopolska rusza w trasę po Europie by pokazać co ma najlepszego do odkrycia! Symbol regionu – czerwony koral – rusza na podbój Europy! Praga, Brno, Bratysława, Koszyce, Budapeszt to tylko niektóre z europejskich miast, jakie odwiedzi Camper Małopolski – mobilna wizytówka regionu.

 

Podczas drugiej już trasy Camper dotrze do Czech, Słowacji i Węgier i tam wśród mieszkańców i przebywających turystów rozsławi piękno Krakowa i jego okolic. Czerwony Koral ozdobił samochód typu camper wyposażony w materiały, filmy reklamowe i mini stoisko promocyjne.

 

Camper będzie zatrzymywał się w największych i najbardziej znanych miastach krajów Grupy Wyszehradzkiej i „obdarowywał” przybyłych na stoisko licznymi materiałami o Małopolsce.

 

 

A jest się czym pochwalić! Wspaniały Szlak Architektury Drewnianej to ponad 250 zabytkowych, niezwykle cennych obiektów: kościołów, cerkwi, dworów, zabudowy wiejskie i małomiasteczkowe, a w tym osiem prawdziwych pereł – świątynie wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Naturalnego UNESCO.

 

Światowej rangi zabytków jest w regionie aż 12 – są to także Kraków – kolebka polskiej kultury, Kopalnia Soli i Zamek Żup Krakowskich w Wieliczce, Kopalnia Soli w Bochni, KL Auschwitz-Birkenau – Niemiecki Nazistowski Obóz Koncentracyjny i Zagłady, Sanktuarium Pasyjno-Maryjne w Kalwarii Zebrzydowskiej. Ale to nie wszystko!

 

Małopolska to liczne możliwości aktywnego spędzania czasu oraz zaciszne miejsca do odpoczynku i regeneracji. To bogactwo parków narodowych oraz uzdrowisk, w których z dala od zgiełku dużych miast można znakomicie wypocząć. Na stoisku dla camperowych gości nie zabraknie słodkości w postaci „krówek” oraz… czerwonych korali!!

 

Wszyscy napotkani przez Campera będą zachęcani do „podążania” za samochodem do Małopolski zgodnie z hasłem przewodnim: «Follow us to Małopolska Region».

 

Koralową podróż Campera Małopolskiego można śledzić na: http://campermalopolski.blogspot.com oraz na https://www.facebook.com/CamperMalopolski

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top