MAŁOPOLSKA – OTWARCIE SEZONU NARCIARSKIEGO

Jest już początek grudnia, zima coraz bliżej! Jak co roku do pierwszych wspólnych szusów na małopolskich stokach zaprasza Małopolska Organizacja Turystyczna – organizator Ogólnopolskiego Otwarcia Sezonu Zimowego. Tym razem narciarzy i snowboardzistów gościć będzie Stacja Narciarska Laskowa-Kamionna, a na wszystkich, którzy pojawią tam 15 grudnia, czeka miła niespodzianka – przez cały dzień będą korzystać z wyciągów zupełnie za darmo!!!

 

Jedenastą edycję wydarzenia, podobnie jak poprzednie, rozpocznie seminarium, w którym wezmą udział przedstawiciele zimowej branży turystycznej. Tradycyjnie pojawi się zapowiedź kolejnej edycji plebiscytu „Najlepsza Stacja Narciarska Małopolski”. W Laskowej spotkają się także przedstawiciele punktów Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Odbiorą oni certyfikaty, będące świadectwem wysokiej jakości ich pracy. Jednak głównym punktem programu będzie oficjalne Otwarcie Sezonu Zimowego na stoku, na które organizatorzy zapraszają o godz. 16:00.

Na wszystkich, którzy zdecydują się rozpocząć sezon zimowy w Laskowej, czekać będą nie tylko bezpłatne karnety i ciepła atmosfera, ale przede wszystkim świetnie przygotowany stok. Liczymy na śnieg, który umożliwi szusowanie po liczących aż 4 800 m, sztucznie naśnieżanych, oświetlonych i zróżnicowanych pod względem trudności trasach narciarskich (w tym najdłuższej – liczącej 2 km!), które gwarantują wspaniałą zabawę zarówno początkującym, jak i bardziej zaawansowanym miłośnikom białego szaleństwa.

Na stok dostaniemy się za pomocą nowoczesnego czteroosobowego wyciągu krzesełkowego lub jednego z trzech wyciągów orczykowych (łączna przepustowość wyciągów – 3750 osób/h). Nie trzeba martwić się o narty – na miejscu działa wypożyczalnia, serwis narciarski i sklepy z akcesoriami dla narciarzy, a do tego szkoła narciarska, restaurację, bar, grill-bar, gazdówka na Górze Kamionna oraz hotel „Trawers”.

Więcej informacji na: www.laskowa-ski.pl

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top