KAZACHSTAN: LINIE LOTNICZE AIR ASTANA PRZYJAZNE RODZINOM Z DZIEĆMI

KazachstanW ramach projektu TK Business Exchange (platforma wymiany informacji handlowej) poświęconego kontaktom z ekspertami i dyskusjom o potencjale gospodarczym poszczególnych krajów, 9 grudnia br., na kilka dni przed Świętem Dnia Niepodległości Kazachstanu obchodzonym 16 grudnia, odbył się oneline, na facebooku Targów Kielce, webinar, którego partnerem była Polsko-Kazachstańska Izba Handlowo-Przemysłowa. W jego programie znalazła się również tematyka podróżnicza.

 

Dyrektor Sprzedaży AIR ASTANA w Polsce – Dorota Pręgowska, przedstawiła temat: ,,Air Astana przyjazna podróżom rodzinnym z dziećmi”. Publikujemy jej prezentację:

Kazachstańskie Linie Lotnicze AIR ASTANA są narodowym przewoźnikiem Kazachstanu z siedzibą w Ałmaty. Jest to spółka w której większościowe udziały posiada kazachski skarb państwa oraz akcjonariusze brytyjscy. Pierwszy lot w barwach linii AIR ASTANA odbył się 15 maja 2002 roku.

Obraz1

Obraz2Flota Air Astana

Linie AIR ASTANA dysponują flotą 35., wyłącznie odrzutowych i nowoczesnych samolotów dalekiego i średniego zasięgu typu: Airbus 320/321/321LR, Boeing 767 oraz Embraer 190.

AIR ASTANA łączy Europę, Centralną i Południową Azję oraz Bliski i Daleki Wschód. Kazachstańskie Linie Lotnicze obsługują regularne połączenia na 64. trasach , przede wszystkim ze stolicy kraju – Nur Sułtan oraz Ałmaty do: Europy, Rosji, Azji Centralnej i Południowo-Wschodniej, Subkontynentu indyjskiego oraz na Bliski i Daleki Wschód, a także loty krajowe. Dzięki umowom partnerskim z liniami lotniczymi LOT oraz Lufthansa linie AIR ASTANA oferują regularne rejsy z 8. polskich portów lotniczych przez Frankfurt i Warszawę na swoją siatkę połączeń. 

Obraz3Klasy serwisowe AIR ASTANA:

Pasażerowie tego przewoźnika mogą wybrać podróż w następujących klasach: economy sleeper, business class economy class.

Podczas gdy dorośli wybierają dania z kuchni światowej klasy, nasi mali podróżnicy mogą skosztować zdrowych, smacznych i pożywnych posiłków ze specjalnie zaprojektowanego dla nich menu, które mogą być zamówione w trakcie dokonywania rezerwacji miejsc na przelot liniami AIR ASTANA.

Lecąc liniami AIR ASTANA, dzieci nie nudzą!

Obraz4Rodzina jest bardzo ważną częścią kultury kazachskiej, a serwis i usługi linii AIR ASTANA mają na celu odzwierciedlenie tego pod każdym względem. Bardzo troszczymy się o naszych najmłodszych pasażerów i ze szczególną atencją obsługujemy ich, zwracając szczególną uwagę, aby niemowlęta i dzieci czuły się bezpiecznie, komfortowo i miały zapewnioną rozrywkę podczas podróży.

Już na etapie projektowania upominków dla dzieci, głównym celem linii AIR ASTANA było zapewnienie dzieciom prezentów nie tylko zabawnych i edukacyjnych, ale także takich, które zachcą zachować i będą przypominać im podniebną podróż.

Zestawy oferowane są naszym młodym pasażerom podczas rejsów międzynarodowych AIR ASTANA z / do Kazachstanu już od 3 godzin lotu.

Nowa Klasa Ekonomiczna Premium

Linie AIR ASTANA wprowadziły nową Klasę Ekonomiczną Premium na wszystkich rejsach obsługiwanych przez nowoczesne samoloty średniego zasięgu typu Embraer 190-E2, oferując naszym klientom więcej przestrzeni, komfortu oraz wiele bardziej atrakcyjnych przywilejów.

Obraz10Kazachstan, dzięki swoim wspaniałym krajobrazom oraz pięknej naturze, daje możliwość bezpiecznego i niezapomnianego wypoczynku!

Obraz5

Podróżowanie w czasie COVID-19

Bezpieczeństwo pasażerów i załóg linii AIR ASTANA jest najważniejszym priorytetem! Powietrze w kabinie samolotu pasażerskiego jest wymieniane nawet 25 razy na godzinę; Samoloty wyposażone są w filtry HEPA, które zatrzymują nawet 99,99% bakterii i wirusów; System wentylacji kabiny pasażerskiej wykorzystuje zarówno powietrze z wnętrza, jak i spoza samolotu. Obecnie do wjazdu na terytorium Republiki Kazachstanu wymagana jest wiza i negatywny test na COVID-19. Warunki wjazdu są regularnie aktualizowane przez władze Kazachstanu i mogą w każdej chwili ulec zmianie.

Program Stałego Klienta

Zachęcamy do gromadzenia mil premiowych w programie AIR ASTANA Nomad Club. Dodatkowo, osoby często podróżujące, korzystają z ekskluzywnych przywilejów, dzięki którym podróż jest jeszcze przyjemniejsza! Podróżując liniami AIR ASTANA jest możliwość gromadzenia mil za przeloty w programie Miles & More.Obraz6

W webinarze uczestniczyli też: Bakytzhan Bulegenov – Radca Ambasady Kazachstanu w Warszawie, który wygłosił słowo wstępne.

Temat: „Przegląd rynku artykułów dziecięcych w Kazachstanie” przedstawili: Darya Gaidenraikh – Dyrektor Generalny targów ALEXPO-ALMATY oraz Denis Slavikovsky – Dyrektor Wykonawczy Kazachstańskiego Stowarzyszenia Przemysłu Artykułów Dziecięcych. Natomiast prof. Piotr H. Skarżyński – Członek Zarządu Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS temat: „Doświadczenie międzynarodowej sieci polskich placówek medycznych w Kazachstanie”.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top