BIAŁKA TATRZAŃSKA: TESTY NART I DESEK

W najbliższy weekend, 12 i 13 grudnia 2020 roku, na stoku Kotelnicy w Białce Tatrzańskiej fani sportów zimowych będą mieli okazję bezpłatnie, w jednym miejscu i czasie, przetestować i bezpośrednio porównać narty oraz deski szesnastu producentów sprzętu.

 

W reżimie sanitarnym oraz odpowiednich odległościach, w pobliżu dolnej stacji kolei Kotelnica Białczańska, swoje namioty z flotą testową i profesjonalną obsługą ustawią popularne marki. Każdy dystrybutor przywiezie kilkadziesiąt par nart testowych i desek. Przy okazji będzie można spotkać się ze specjalistami oraz profesjonalnymi narciarzami i riderami. Z pomocą mikrofonu podzielą się pasją i doskonale doradzą. Serwismeni ustawią narty, deski i wiązania do testów. I co najważniejsze, za testowanie sprzętu nie trzeba płacić!

Najważniejsze jednak jest to, że w tym roku testy odbywać się będą w reżimach sanitarnych, w odstępach, w osłonie ust i nosa, z dezynfekcją. Otwarcie stoków przez cały sezon jest we wspólnym interesie wszystkich kochających sporty zimowe, dlatego organizatorzy apelują o przestrzeganie zasad, aby wypoczynek i ruch na świeżym, górskim powietrzu, wzmacniał naszą odporność.]

Następne imprezy z cyklu SNOW EXPO SKI TEST 2020/21 mają się odbyć w dniach: 16-17 stycznia 2021 – Słotwiny Arena, Krynica 20-21 luty 2021 – Skolnity, Wisła .

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top