JORDAN PASS

JORDAN PASS to jeden bilet umożliwiający wstęp bez dodatkowych kosztów do ponad 40 atrakcji w całej Jordanii, w tym do wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa Petry.

      Został stworzony aby odpowiedzieć na potrzeby turystów i pomóc w maksymalnym wykorzystaniu podróży. Pozwala zaoszczędzić czas, pieniądze i wysiłek oraz skupić się na przyjemności z odkrywania niezwykłego Królestwa Jordanii. Oto szczegóły

     KORZYŚCI – Jeden bilet do ponad 40 atrakcji w całej Jordanii w tym do Petry, Wadi Rum, Jerash i wielu innych. – Zakupiony przed wjazdem do kraju pokrywa opłatę wizową – Umożliwia bezpłatne pobranie przewodnika z opisem wszystkich najważniejszych atrakcji turystycznych w Jordanii

      LISTA ATRAKCJI

   JORDAN PASS jest dostępny w trzech wariantach różniących się ilością dni przeznaczonych na zwiedzanie jednego z 7 nowych cudów świata – zapierającego dech w piersiach kanionu i wykutej w skale ponad 2000 lat temu Petry.

  * Jordan Wanderer (1 dzień w Petrze) – 70 JOD

  * Jordan Explorer (2 kolejne dni w Petrze) – 75 JOD

  * Jordan Expert (3 kolejne dni w Petrze) – 80 JOD 1 dinar jordański (JOD) to obecnie około 6 polskich złotych.

Po dokonaniu zakupu wystarczy okazać JORDAN PASS przy wejściu do wybranych atrakcji. Bilet można wykorzystać w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu, ale automatycznie traci on ważność po 14 dniach od pierwszego wykorzystania.

Więcej informacji: https://jordanpass.jo/

Zdjęcia: Cezary Rudziński

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top