GRUDNIOWA FotoGeA

Ukazał się i jdest już do pobrania grudniowy numer miesięcznika internetowego FotoGeA.com.  Jest on bezpłatnym periodykiem o fotografowaniu i podróżach wydawanym w formacie PDF. 

 

Wbrew zimie panującej za oknem, jest to numer kolorowy i ciepły. Powiększono także objętość czasopisma. Na prawie 100 stronach redakcja proponuje jak zwykle wiele interesujących opowieści i zdjęć z różnych stron świata.

 

 

Warto zwrócić uwagę m.in.:

 

• Wielobarwną opowieść o Irlandii, przekazaną przez Monikę Dybę,

• Relację z podróży na Krym, którą latem tego roku odbyli Ola i Włodek Serwińscy,

Wojtek Smółkowski relacjonuje swą podróż wśród miasteczek Toskanii,

Janusz Czajkowski w swym felietonie przywołuje fotograficznego ducha świąt,

• Po gorącej, egzotycznej Brazylii oprowadza Ola Gierczak,

• Okazuje się, że Norwegia też jest ciepła i słoneczna – przynajmniej taka była tej jesieni, zatem redakcja proponuje ją jako świetne miejsce na plener,

• Praktyczne porady koncentrują się wokół tematu cyfrówka zimą, czyli jak fotografować i jak opiekować się cyfrówką aby jej nie uszkodzić w czasie zimy,

 • Rubryka Gadżety opowiada o fotograficznych nowościach sprzętowych, a na stronie przygotowanej przez portal dCamera informuje o zbliżających się konkurach fotograficznych

• W tym numerze została poszerzona bardzo popularna wśród czytelników rubryka „Plusy dodatnie i plusy ujemne” z oceną zdjęć nasyłanych przez Czytelników. Dokonali jej zawodowi fotografowie związani z redakcją.

• Numer zamyka wywiad z Markiem Waśkielem o fotografii i to nie tylko podróżniczej ilustrowany atrakcyjnymi fotografiami z różnych stron świata.

 

Magazyn FotoGeA.com jest przygotowywany wyłącznie w elektronicznym formacie PDF i dostępny w sieci Internet. Autorzy poszczególnych artykułów przekazują swoje doświadczenia i spostrzeżenia na temat fotografowania i podróżowania w różnych częściach świata. Nie brakuje także praktycznych uwag i porad. Miesięcznik jest skierowany do szerokiego grona fotoamatorów i miłośnika podróżowania.

 

Aby otrzymać mailem link, z którego można bezpłatnie pobrać swój egzemplarz miesięcznika FotoGea.com w formie elektronicznej (plik PDF) wystarczy wypełnić formularz na stronie: http://www.fotogea.com/?page_id=692 i kliknąć “Wyślij”.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top