GOŚCIE GLOBTROTERA: SIGMA TRAVEL

 

Już blisko ćwierć wieku działa, przy tym owocnie, warszawskie biuro podróży Sigma Travel. Było ono Gościem Globtrotera na pierwszym klubowym spotkaniu powakacyjnym. A reprezentował je szef działu sprzedaży Rafał Chmielewski.

 

– Nasze biuro – powiedział – założone w 1989 roku zawsze starało się oferować klientom szeroki wachlarz wyjazdów zagranicznych. Najpierw typu wypoczynkowego, ale łączonego z poznawaniem miejsc i krajów pobytu.

 

Obecnie przede wszystkim wycieczki krajoznawczo – objazdowe, ale częściowo łączone z wypoczynkiem. Przede wszystkim po Europie od wschodu po jej zachodnie krańce i od regionów śródziemnomorskich po Daleką Północ. Ale także po krajach obu Ameryk, Afryki oraz Azji od Bliskiego, poprzez Środkowy, po Daleki Wschód.

 

 

Rocznie z tego rodzaju atrakcyjnych wyjazdów z naszym biurem korzysta po około 6 tys. turystów. Staramy się zapewnić im najwyższy poziom obsługi oraz dobrych, profesjonalnych pilotów i przewodników. Korzystamy z zaufanych i sprawdzonych linii lotniczych oraz kontrahentów w krajach przemieszczania się i pobytów.

 

Programy naszych imprez uważamy za znakomitą realizację ciekawego zwiedzania w najlepszy z możliwych sposobów. Spokojnie, bez pośpiechu, wyczerpującej gonitwy z miejsca na miejsce, pobudek przed świtem i przyjazdów do hoteli w środku nocy. Postaraliśmy się też, aby ceny naszych wycieczek były jak najniższe przy zachowaniu dobrego poziomu świadczeń.

 

Tak, aby jak największa rzesza zapalonych turystów mogła realizować z naszym udziałem swoje turystyczne marzenia. Stale rozszerzamy też ofertę programową aby nasi stali i nowi klienci mogli znajdować dla siebie coś ciekawego i dla nich atrakcyjnego.

 

W br. nowościami są dwie trasy po USA – z Hawajami i północno – zachodnią częścią Stanów, romantyczna trasa po Niemczech, Szwajcarii i Włoszech z przejazdem słynna alpejską linią kolejową, a także nowe kierunki egzotyczne. Z nich warto wspomnieć o wyprawie na Madagaskar, urozmaiconej trasie afrykańskiej przez RPA – Namibię i Botswanę, wycieczce na Białoruś nad Niemen i Dźwinę, barwnej wyprawie do Indonezji oraz do wschodniej Turcji.

 

Biuro stale pracuje nad kolejnymi, nowymi trasami, aby zaspokoić różnorodne zapotrzebowania klientów. Poza tą podstawową działalnością prowadzi również ubezpieczenia turystyczne, sprzedaż biletów lotniczych oraz wynajmowanie samochodów. W katalogu Sigma Travel na 2013 rok znajduje się blisko 70 różnych wycieczek i wyjazdów. Ich uzupełnienia oraz zmiany znaleźć można na stronie: www.sigma-travel.com.pl.

 

W katalogu tym, poza trasami po Europie już dosyć standardowymi w naszej turystyce zagranicznej, jak np. Paryż i zamki nad Loarą, słynne stolice: Budapeszt, Londyn, Paryż, Praga czy Moskwa, znajdują się propozycje ciekawe i oryginalne. M.in. Anglia i Szkocja z Wyspą Skye, Skandynawia śladami wikignów – Nordkapp, Lofoty i fiordy, czy Portugalia i Maroko.

 

Ponadto trasy po blisko 20 krajach europejskich, w tym 4 we Włoszech, 3 w Niemczech i po dwie we Francji, na Ukrainie i w Wielkiej Brytanii. Z kierunków egzotycznych uwagę zwaraca 5 tras po Chinach, w tym także z Tybetem oraz z Hongkongiem i Makau, kilka bardzo ciekawych po Azji oraz krajach afrykańskich.

 

Zdjęcia autora

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top