FRANCJA: NOWY PARK ROZRYWKI NIEDALEKO PARYŻA

Village Nature Paris to nowy, niezwykły cel krótkich wypadów za miasto, zaledwie kilka minut od Paryża i Disneylandu! W domku wiejskim, w nowoczesnych apartamentach, w środku małego miasteczka, w lesie czy nad brzegiem jeziora – Village Nature Paris oferuje spokojną przestrzeń do wypoczynku zarówno na weekend jak i na dłuższy pobyt. Znajdują się tam: 

Aqualagon – park termalny o powierzchni 9000m m², największa tego typu atrakcja w Europie. U stóp piramidy z drewna i szkła znajduje się laguna pod gołym niebem, gdzie można zażywać kąpieli przez cały rok w wodzie o temperaturze 30 stopni.

 

Promenada nad jeziorem– na przedłużeniu basenów termalnych Aqualagon znajdują się wiszące ogrody, które zacierają granice między architekturą i naturą. Promenada jest miejscem do przechadzek, są tam także restauracje, sklepy oraz wiele atrakcji dla dzieci.

 

Niezwykłe ogrody – usytuowane na tyłach Promenady nad jeziorem ogrody to przestrzeń wielkości dwóch hektarów podzielona na cztery części, z których każda odpowiada innemu żywiołowi: wodzie, ogniowi, ziemi i powietrzu.

 

Farma BelleVie – stodoły, zwierzęta, warzywniaki, szklarnie… W BelleVie wszystko pomyślane jest tak, by odwiedzający odkryli fascynujący świat życia na farmie.

 

Las legend – las o wielkości dwóch i pół hektara, który zapewni atrakcję dzieciom w wieku od 2 do 14 lat. Zabawy na świeżym powietrzu, drewniane chatki czy tajemnicze leśne szlaki zaspokoją dziecięce pragnienie przygody.

 

Zdjęcia: Atout France

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top