FotoGeA – WAKACYJNY NUMER JUŻ W SIECI

Jest już do pobrania lipcowo – sierpniowy numer FotoGeA.com – internetowego miesięcznika o fotografowaniu i podróżach. Można w nim przeczytać między innymi relacje z podróży po Fidżi, Maderze, Chorwacji, Teneryfie, Wilnie oraz Kurpiach.

 

Mnóstwo dobrych zdjęć oraz interesujące porady fotograficzne są dodatkowymi atutami tego bezpłatnego miesięcznika. FotoGeA.com jest elektronicznym magazynem o fotografowaniu i podróżach, czyli dwóch rzeczach, które w życiu są najciekawsze. Co ważne jest także całkowicie bezpłatny.

 

 

Redakcja publikuje go w formacie pdf możliwym do przeczytania na monitorze każdego komputera. Warto dodać, że FotoGeA.com świetnie prezentuje się na tabletach takich, jak np. iPad czy Samsung Galaxy. Lekturę wakacyjnego numeru FotoGeA.com zaczynamy od relacji Agnes Lecznar – Wons z podwodnego safari na Fidżi. Obserwowanie i … dotykanie rekinów, cóż za przygoda!

 

Zbyszek Borys zaprasza na spacer po Zarzeczu – artystycznej dzielnicy Wilna. Chorwacja jest celem licznych wakacyjnych wypraw Polaków, o kilku swoich fascynacjach oraz zdziwieniach związanych z tym krajem pisze Marek Waśkiel. Agnieszka Sowińska objechała prawie wszystkie szosy i przeszła prawie wszystkie ścieżki Madery. Z jej podróży pozostało zafascynowanie przyrodą i kuchnią wyspy.

 

Daniel Staniszewski i Agnieszka Muszyńska opisują jak skutecznie i ciekawie zwiedzać Teneryfę z małymi dziećmi. Warto zapamiętać ich porady, a wakacje z naszymi maluchami na pewno będą udane. Na Kurpie zabiera nas Mariusz Kowalewski jak zwykle nie zapominając o ich… kulinarnych atrakcjach. O fotografii i fotografowaniu traktują dwa felietony: Janusza Czajkowskiego i Wojciecha Walczuka.

 

W dziale FotoPorady – czyli miniporadnik „MAKRO za grosze”. Mamy też krótki przegląd nowości sprzętowych z dziedziny fotografii. Wszystkie artykuły jak zwykle w FotoGeA.com są zilustrowane wieloma dobrymi i oryginalnymi zdjęciami. Po prostu: dobre zdjęcia to wizytówka i jeden z atutów miesięcznika. Ciekawie prezentuje się także rubryka „Plusy dodatnie i plusy ujemne”, w której oceniane są zdjęcia Czytelników przysłane do redakcji FotoGeA.com.

 

Miesięcznik stworzyła wiosną 2010 r. grupa znajomych i przyjaciół, których połączyły dwie pasje: fotografia (foto) oraz podróżowanie i poznawanie Ziemi (greckie słowo gē oznacza ziemię). Tak właśnie powstał tytuł miesięcznika FotoGeA. W czerwcu tego roku portal Fotoblogia.pl uznał FotoGeA.com za jeden z 5 najciekawszych polskich internetowych magazynów o fotografii.

 

FotoGeA.com jest magazynem skierowanym do szerokiego grona fotoamatorów i miłośników podróżowania. Aby otrzymać mailem link, z którego można bezpłatnie pobrać swój egzemplarz miesięcznika FotoGea.com w formie elektronicznej (plik PDF) wystarczy odwiedzić stronę: http://www.fotogea.com/?page_id=692 i wypełnić zamieszczony tam króciutki formularz (podając tylko swój mail i imię).

 

Pod adresem http://www.fotogea.com działa redakcyjny blog. Natomiast pod adresem http://www.fotogea.com/?p=1251 dostępne jest archiwum z poprzednimi wydaniami tego interesującego magazynu.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top