FOTO GeA 10-2011

Do pobrania jest już październikowy numer e-magazynu o fotografowaniu i podróżach FotoGeA.com. Jest pełen słonecznych opowieści między innymi z Borneo, Rumunii, Hiszpanii i Turcji. Znakomita lektura, kiedy za oknem zaczynają się zimne i deszczowe dni. 
 
Mnóstwo dobrych zdjęć oraz interesujące porady fotograficzne są dodatkowymi atutami tego bezpłatnego miesięcznika. FotoGeA.com jest elektronicznym magazynem o fotografowaniu i podróżach, czyli dwóch rzeczach, które w życiu są najciekawsze. Co ważne jest całkowicie bezpłatny. Redakcja publikuje go w formacie pdf możliwym do przeczytania na monitorze każdego komputera.
 
 
 
Warto dodać, że FotoGeA.com świetnie prezentuje się na tabletach takich, jak np. iPad czy Samsung Galaxy. Październikowy numer FotoGeA.com otwiera opowieść o wejściu na Kinabalu – najwyższy szczyt Archipelagu Malajskiego, przygotowany przez Dorotę Serafin i Piotra Gołębiowskiego.
 
Wiele w niej także obyczajowych i przyrodniczych obserwacji. Reportaż z podróży przez Rumunię od wysokich przełęczy gór Parang po doliny Bukowiny z ich kolorowymi monastyrami przygotował Marek Waśkiel. Na Fuerteventurę – hiszpańską wyspę, położoną we wschodniej części archipelagu Wysp Kanaryjskich zaprasza Agnieszka Sowińska.
 
Numer zamyka reportaż z fotograficznej wyprawy po Kapadocji jednej z najbardziej fotogenicznych krain na świecie. O fotografii i fotografowaniu traktuje felieton Wojciecha Walczuka. W dziale FotoPorady – praktyczny poradnik „Fotografia podróżnicza – porady na dobry początek”.
 
Numer zawiera także krótki przegląd nowości sprzętowych z dziedziny fotografii oraz liczne informacje o konkursach fotograficznych. Wszystkie artykuły jak zwykle w FotoGeA.com są zilustrowane wieloma dobrymi i oryginalnymi zdjęciami. Po prostu: dobre zdjęcia to wizytówka i jeden z atutów miesięcznika. Ciekawie prezentuje się także rubryka „Plusy dodatnie i plusy ujemne” w której oceniane są zdjęcia Czytelników przysłane do redakcji FotoGeA.com.
 
Miesięcznik stworzyła wiosną 2010 r. grupa znajomych i przyjaciół, których połączyły dwie pasje: fotografia (foto) oraz podróżowanie i poznawanie Ziemi (greckie słowo gē oznacza ziemię).
 
Tak właśnie powstał tytuł miesięcznika FotoGeA. W czerwcu tego roku portal Fotoblogia.pl uznał FotoGeA.com za jeden z 5 najciekawszych polskich internetowych magazynów o fotografii. Natomiast w sierpniu FotoGeA.com został wyróżniona jako „Wybór Ekspertów” w rankingu e-magazynów ukazujących się w sieci dokonanym przez miesięcznik „PRESS”.
 
FotoGeA.com jest magazynem skierowanym do szerokiego grona fotoamatorów i miłośników podróżowania. Aby otrzymać mailem link, z którego można bezpłatnie pobrać swój egzemplarz miesięcznika FotoGea.com w formie elektronicznej (plik PDF) wystarczy odwiedzić stronę: http://www.fotogea.com/?page_id=692 i wypełnić zamieszczony tam króciutki formularz (podając tylko swój mail i imię).
Pod adresem http://www.fotogea.com działa redakcyjny blog. Natomiast pod adresem http://www.fotogea.com/?p=1251 dostępne jest archiwum z poprzednimi wydaniami tego interesującego magazynu.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top