EUROLOTEM NA NARTY W SŁOWACKIE TATRY

Od 8 grudnia 2011 r. Polskie Regionalne Linie Lotnicze EUROLOT S.A. uruchamiają regularne połączenia lotnicze z GDAŃSKA i WARSZAWY do POPRADU. Samoloty ATR 42 i ATR 72 z Gdańska oraz z Warszawy na lotnisko Poprad-Tatry kursować będą 2 razy w tygodniu /czwartek i niedziela/.

 

Wylot z Gdańska do Popradu w czwartek zaplanowany jest o godz. 17.45 z przylotem do Popradu o godz. 19.30. Wylot z Popradu do Gdańska w czwartek o godz. 20.00 z przylotem na lotnisko im. Lecha Wałęsy o godz. 21.45.

 

Wylot z Warszawy do Popradu w czwartek zaplanowany jest o godz. 18.30 z przylotem do Popradu o godz. 20.00 Wylot z Popradu do Warszawy w czwartek przewidywany jest o godz. 20.30 z przylotem na lotnisko im. Fryderyka Chopina o godz. 22.00.

 

Wylot z Gdańska do Popradu w niedziele zaplanowany jest o godz. 14.00 z przylotem do Popradu o godz. 15.45. Wylot z Popradu do Gdańska w niedziele przewidywany jest o godz. 20.15 z przylotem na lotnisko im. Lecha Wałęsy o godz. 22.00.

 

Wylot z Warszawy do Popradu w niedziele zaplanowany jest o godz. 18.15 z przylotem do Popradu o godz. 19.45. Wylot z Popradu do Warszawy w niedziele przewidywany jest o godz. 16.15 z przylotem na lotnisko im. Fryderyka Chopina o godz. 17.45.

 

Wraz ze słowackimi właścicielami wyciągów, hoteli, pensjonatów i termalnych parków wodnych przygotowujemy dla pasażerów atrakcyjnie cenowo wielodniowe pakiety pobytowe, które oprócz przelotów, zakwaterowania, wyżywienia, skipasów, transferów obejmować będą zniżki na wypożyczanie sprzętu narciarskiego, do aquaparków, restauracji itd. EUROLOT wychodzi naprzeciw polskim narciarzom i na trasie z Gdańska i Warszawa do Popradu, przy wykupieniu pakietu pobytowego przewóz nart oraz snowboardów-GRATIS !!! /liczba sprzętu narciarskiego ograniczona/.

 

Ceny biletów w jedną stronę zaczynają się od 195 PLN. Najtaniej będzie można nabyć bilety oraz pakiety pobytowe poprzez strony internetowe www.eurolot.com, www.slovakia.travel, www.nartyslowacja.pl lub za pośrednictwem partnerskich hoteli, pensjonatów i biur agencyjnych na Słowacji oraz w Polsce. Sprzedaż zimowych pakietów narciarskich z przelotem i dodatkowymi usługami ruszy w pełni po 17.10.2011.

 

Połączenia lotnicze z Gdańska i Warszawy do Popradu mają zachęcić wszystkich miłośników białego szaleństwa, którzy chcą szybko, komfortowo i bardzo atrakcyjnie cenowo dotrzeć do Tatrzańskiego regionu po słowackiej i polskiej stronie. Mieszkańców Słowacji i Podhala chcemy w sezonie letnim zaprosić do zwiedzania walorów turystycznych Warszawy oraz Pomorza.

 

Lotnisko POPRAD-TATRY znajduje się na wysokości 718 m n.p.m. i należy do najwyżej położonych lotnisk dla samolotów transportowych w Europie Środkowej. Usytuowane jest około 200 m od nowego węzła autostradowego łączącego Poprad i Wysokie Tatry z Niskimi Tatrami /Jasna – Chopok/. Odległość z lotniska Poprad-Tatry do najpopularniejszych w Tatrach słowackich ośrodków narciarskich wynosi kilkanaście kilometrów.

 

Do Starego Smokowca 8 km, Tatrzańskiej Łomnicy 15 km, Strbskiego Plesa 25 km i Jasnej-Chopok w Niskich Tatrach 65 km/. Jestem przekonany, że połączenie Bałtyku i Warszawy z Tatrami przez EUROLOT będzie hitem tegorocznego zimowego wypoczynku na Słowacji.

 

Zdjęcia zabytków Słowacji: Cezary Rudziński

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top