DUBAJ: WIĘKSZY BAGAŻ W EMIRATES W CZASIE FESTIWALU ZAKUPÓW

Do 2 lutego 2019 roku trwa Dubajski Festiwal Zakupów. Prezentuje się w nim ponad 700 międzynarodowych marek w 3 200 punktach sprzedaży na terenie całego miasta.

 

Aby zachęcić jeszcze większą liczbę turystów do udziału w zakupowym szaleństwie – linie lotnicze Emirates – zwiększyły dopuszczalny limit wagowy bagażu rejestrowanego. Posiadacze biletów w klasie ekonomicznej mogą bez ograniczeń robić zakupy, nie martwiąc się już opłatami za nadbagaż.

Podróżni powracający z Dubaju do Ameryki Północnej, Środkowej i Południowej oraz do Afryki mogą wziąć ze sobą jedną dodatkową sztukę bagażu. Natomiast turyści z pozostałych zakątków świata, korzystający z linii Emirates mają do dyspozycji dodatkowe 10 kg bagażu.

Oferta dotyczy podróży do Dubaju, które odbywają się w terminie 17.12.2018-2.02.2019 oraz podróży powrotnych między 26.12.2018 a 4.02.2019. Szczegóły i warunki oferty na stronie www.emirates.com w zakładce Oferty Specjalne. Dubajski Festiwal Zakupów to nie tylko niesamowite promocje i wyprzedaże sięgające do -75%.

Ale także koncerty oraz bezpłatne zajęcia dla dzieci i całych rodzin, organizowane przez światowe marki w większości centrów handlowych. Więcej szczegółów pod adresem www.mydsf.ae lub @DSFSocial i #MyDSF.

      Zdjęcia: Dubai Tourism

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top