DUBAI: REKORDOWY DIABELSKI MŁYN

Ain Dubai 3Firma Dubai Holding potwierdziła datę otwarcia Ain Dubai. Największy na świecie diabelski młyn ruszy 21 października 2021 r. Ten rekordowy obiekt obiecuje niezapomniane doświadczenia, w tym 360-stopniową panoramę na Dubaj z samego środka wyspy Bluewaters, 48 gondoli pasażerskich pomieści jednocześnie ponad 1750 gości.

Ain Dubai oferuje 19 unikalnych atrakcji, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań – a wszystko z niesamowitą panoramą Dubaju w tle. Diabelski młyn będzie czynny zarówno w dzień, jak i w nocy, umożliwiając odwiedzającym poznanie dwóch odmiennych obliczy miasta – w świetle dziennym oraz w promieniach zachodzącego słońca i w blasku tysięcy świateł LED, podświetlających fasady budynków.

 

Niezwykłą panoramę Dubaju można obserwować z zakrytych i klimatyzowanych gondoli, podzielonych na trzy kategorie: Observation Cabins, Social Cabins i Private Cabin. Można wziąć udział w jednej jeździe, trwającej 38 minut czyli jeden pełen obrót lub w dwóch – trwających około 76 minut.

Podniebne spotkania

Ain Dubai 1Observation Cabins są idealnym miejscem do podziwiania 360-stopniowej panoramy miasta, z nieosiągalnej dotychczas perspektywy. Z pewnością Ain Dubai dołączy do najbardziej instagramowych obiektów w Dubaju.

Wyjątkową rozrywkę i relaks dostarczą Social Cabins oferujące m.in. różnorodne pakiety z napojami. W gondolach premium obowiązują pakiety VIP, a Ain Dubai Sky Bar zapewni niezapomnianą rozrywkę.

W ekskluzywnej Private Cabin można zorganizować urodziny, zaręczyny, ślub lub spotkanie biznesowe. Wnętrze takiej gondoli zostanie zaaranżowane w zależności od typu organizowanej imprezy: od kameralnych spotkań po imprezy kulturalne i przyjęcia dla gości VIP.

Ain Dubai znajduje się w samym sercu wyspy Bluewaters, w opinii wielu gości reprezentuje ona wszystko to, co najlepsze w Dubaju. Dzielnica słynie z gościnności, miejskiego stylu życia, szerokiej oferty mieszkaniowej, rekreacyjnej i rozrywkowej.

Urodziny Emiratów

Ronald Drake, dyrektor generalny Ain Dubai komentuje „Ain Dubai zaspokaja potrzeby wszystkich odbiorców, oferując luksusowe kabiny na specjalne imprezy, bogate życie nocne, unikalne posiłki i doświadczenia kulinarne oraz kabiny dedykowane rodzinom z dziećmi. Otwarcie Ain Dubai to doskonała okazja do świętowania, uczcijmy to w wielkim stylu. Więcej szczegółów dotyczących naszego wielkiego otwarcia wkrótce. Nie możemy się już doczekać, aby powitać Was w Ain Dubai”.

Mohamed Sharaf, dyrektor operacyjny Dubai Holding Entertainment dodaje „Dubaj nadal jest liderem dostarczającym nowatorskich doznań. Ain Dubai jest doskonałym przykładem jednego z wielu innowacyjnych projektów, wpływającego na zwiększenie konkurencyjności miasta jako kluczowej międzynarodowej destynacji turystycznej. Nie możemy sobie wyobrazić lepszego momentu na otwarcie tego wyjątkowego obiektu niż podczas 50-lecia powstania Zjednoczonych Emiratów Arabskich”.

Dubai HoldingAin Dubai 2

Założony w 2004 r., jest globalną firmą inwestycyjną prowadzącą działalność w 13 krajach i zatrudniającą ponad 20 000 osób. Jej dubajskie portfolio warte jest ponad 130 miliardów dirhamów. Wspiera dywersyfikację i zrównoważony rozwój emirackiej gospodarki w ramach 10 kluczowych sektorów: Real Estate, Hospitality, Leisure & Entertainment, Media, ICT, Design, Education, Retail, Manufacturing & Logistics oraz Science.

Portfolio Dubai Holding tworzą cztery wiodące firmy: Dubai Holding Real Estate, jeden z największych deweloperów w Dubaju, Dubai Holding Asset Management, zarządzający 10 dzielnicami biznesowymi, 20 centrami handlowymi i 15 osiedlami mieszkaniowymi, wspierający rozwój działalności biznesowej i turystycznej, Dubai Holding Hospitality, zarządzający głównymi aktywami i markami hotelarskimi oraz kolekcją koncepcji F&B, w tym Jumeirah oraz Dubai Holding Entertainment, zarządzający wiodącymi atrakcjami rozrywkowymi, takimi jak Ain Dubai, Global Village, Dubai Parks and Resorts, ARN i Roxy Cinemas.

Ceny biletów do Ain Dubai zaczynają się od 130 dirhamów (ok. 130 zł)

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top