CZESKIM RIGOJETEM Z KRAKOWA I KATOWIC DO PRAGI

RegioJet rozszerza swoją ofertę połączeń z Krakowa i Katowic do Pragi, proponując najszybsze połączenia w najlepszej cenie Od czerwca RegioJet rozszerza swoją ofertę połączeń autobusowych z i do Krakowa – nowością jest poranne połączenie z Krakowa (odjazd o 8:00) i Katowic (odjazd o 9:15) do Ostrawy-Svinova (przyjazd o 10:30) z gwarantowaną bezpośrednią przesiadką na pociąg RegioJet w kierunku Pragi z przyjazdem o godz. 14:13

W kierunku przeciwnym pasażerowie mogą dotrzeć do Katowic (przyjazd o 12:25) i Krakowa (przyjazd o 13:40) pociągiem RegioJet z Pragi (odjazd o 7:47) z gwarantowaną bezpośrednią przesiadką w Ostrawie-Svinovie (odjazd o 11:10) Wraz z wprowadzeniem nowego połączenia, RegioJet dwukrotnie zwiększa liczbę połączeń między Krakowem i Katowicami a Pragą i Ostrawą. W Ostrawie-Svinovie pasażerowie mają możliwość wygodnego bezpośredniego transferu do pociągów RegioJet z i do Pragi, Ołomuńca lub Pardubic, używając tylko jednego biletu, z gwarancją zwrotu kosztów w przypadku opóźnienia (zgodnie z warunkami i regulaminem RegioJet)

. Rezerwacje biletów i inne informacje są dostępne na stronie internetowej www.regiojet.pl. Najlepsze ceny od 8,90 EUR (38 zł) na trasie Kraków – Praga oraz zniżki dla studentów i seniorów RegioJet jest najszybszym połączeniem na trasie Kraków – Katowice – Praga i oferuje bilety w najlepszych cenach. Ich ceny na odcinku Kraków – Praga zaczynają się od 8,90 EUR (38 zł) w przypadku dorosłych pasażerów, a 6,60 EUR (29 zł) przy zakupie biletów przez studentów poniżej 26 lat lub seniorów powyżej 65 lat. Czas podróży z Krakowa do Pragi wynosi 6 godzin 13 minut, a z Katowic do Pragi 4 godziny 58 minut.

W przyszłości RegioJet rozważa również wprowadzenie bezpośredniego połączenia kolejowego między Polską i Republiką Czeską. Oprócz nowego połączenia, RegioJet codziennie oferuje jeszcze dodatkową parę autobusów do Krakowa i Katowic – również z gwarantowanym transferem do pociągów RegioJet w Ostrawie-Svinov w kierunku od i do Pragi. Ponadto autobusy RegioJet łączą Kraków i Katowice z Brnem i Wiedniem. Pełna usługa RegioJet, w tym rezerwacja miejsc, napoje, filmy i darmowy dostęp do Internetu RegioJet zapewnia pełną obsługę połączeń z Krakowa i Katowic do Pragi. Dostępne są usługi w ramach Fun & Relax, w tym siedzenia z indywidualnymi ekranami, z możliwością oglądania filmów, słuchania muzyki i dostępu do bezpłatnej sieci wi-fi.

Dodatkowo o komfort pasażerów zadba obsługa pokładowa , która będzie oferować m.in. bezpłatną kawę i inne gorące napoje. W Ostrawie autobus odjeżdża bezpośrednio z dworca autobusowego przed stacją Ostrawa – Svinov, w Katowicach zatrzymuje się na dworcu autobusowym przy ulicy Piotra Skargi w centrum miasta, następnie w Krakowie na dworcu autobusowym Kraków MDA, znajdującym się przy głównym dworcu kolejowym – również w samym centrum miasta. Bilety są już w sprzedaży – można je nabyć zarówno za pośrednictwem strony internetowej www.regiojet.pl, jak i u partnerów RegioJet – w tym na przykład w kasach biletowych na dworcu autobusowym MDA w Krakowie oraz w biurze podróży Jordan.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top