CZECHY: W PRADZE JAK W DOMU

W tym roku odbędzie się druga edycja projektu „W Pradze jak w domu”, opracowanego przez Prague City Tourism, mającego na celu wspieranie ruchu turystycznego w stolicy Czech.

Do projektu włączyły się hotele, hostele, pensjonaty oraz muzea, galerie, zabytki i inne atrakcje turystyczne Pragi. Turyści, którzy zarezerwują zakwaterowanie w obiektach włączonych do projektu, otrzymają vouchery uprawniające do bezpłatnych wstępów do wybranych atrakcji lub do zwiedzania Pragi z przewodnikiem.

Akcja trwa od 1 lipca do 31 sierpnia 2021 roku lub do wyczerpania voucherów. Wystarczy wejść na stronę www.pragueunlocked.eu , wypełnić w formularzu liczbę osób i nocy, sprawdzić ilość otrzymanych punktów, następnie przejrzeć katalog obiektów i zastanowić się, na jakie atrakcje można wydać otrzymane punkty.

Następnie należy wybrać obiekt zakwaterowania i dokonać rezerwacji. Vouchery można odebrać na recepcji hotelu. W ramach akcji można także zarezerwować zwiedzanie miasta z przewodnikiem w języku polskim.

W tym przypadku, po dokonaniu rezerwacji noclegu, należy wysłać e-mail na adres guides@prague.eu (najpóźniej do 6 godzin przed przyjazdem), z prośbą o rezerwację w konkretnym terminie zwiedzania z przewodnikiem w języku polskim. Tematyczne programy i trasy zwiedzania są dostępne na stronie internetowej.

Szczegółowe informacje: www.pragueunlocked.eu

Zdjęcia: Czech Torism

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top