CHORWACJA: ZAPLANUJ SWÓJ EPICKI TYDZIEŃ I WYGRAJ PODRÓŻ ŻYCIA !

Chorwacka Wspólnota Turystyczna w Polsce rozpoczęła w mediach społecznościowych trzecią edycję swojego konkursu Epic Week, oferując członkom internetowej społeczności możliwość przeżycia w Chorwacji tygodnia pełnego przygód.

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy wybrać 7 z 218 propozycji, z których powstaną wakacje idealne, a następnie udostępnić swoją listę w mediach społecznościowych i zachęcić przyjaciół do głosowania na nią. 10 finalistów, którzy zdobędą największą liczbę głosów, będzie musiało następnie przekonać jury, dlaczego właśnie oni zasługują na wygraną i spełnienie swoich marzeń o Epickim Tygodniu.

Przekonanie jury nie będzie łatwym zadaniem, biorąc pod uwagę, że zwyciężczyni pierwszej edycji (z Polski) wygrała chwytającą za serce opowieścią o tym, dlaczego swój wymarzony Epicki Tydzień chce spędzić ze swoim chorwackim ukochanym. Z kolei zwyciężczyni drugiej edycji (z Włoch) przygotowała imponującą listę 60 powodów, dla których taką miłością stała się dla niej właśnie… Chorwacja.

Konkurs potrwa do 23 maja, a zwycięzcy zostaną ogłoszeni na oficjalnej stronie Croatia Full of Life na Facebooku. Jeden z ubiegłorocznych zwycięzców wybrał się na wspinaczkę po największym klifie Chorwacji, potem odbył przejażdżkę rowerem górskim w otoczeniu księżycowych krajobrazów wyspy Pag, a później trekkingowy rajd wzdłuż szlaku Premužićeva, jednej z najbardziej cenionych tras w Chorwacji.

Pasjonująca podróż zakończyła się lekcjami kitesurfingu i lotami paralotnią, z błogimi przerwami na rejs jachtem po wyspach Adriatyku. Chorwacja jest pełna życia i wakacyjnych możliwości: poczujecie tam atmosferę rzymskich igrzysk w najlepiej zachowanym antycznym amfiteatrze Europy.

Skosztujecie jedynego w swoim rodzaju risotto przygotowywanego z pietyzmem podczas 10-godzinnego rytuału, potem zwieńczycie je winem, które leżakowało leniwie na dnie morza, zażyjecie kąpieli w towarzystwie delfinów albo – najlepiej przed risotto – przeciśniecie się przez najwęższą ulicę świata.

Dodatkowe informacje znajdują się pod adresem: Narodowy Ośrodek Informacji Turystycznej Republiki Chorwacji Email: info@visitcroatia.pl

 

Zdjęcia: Cezary Rudziński

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top